Tartak Brawo Usługi Tartaczne Dudzińska Dorota

Profesjonalne usługi tartaczne

Tartaki
62-604 Gąsiorów 3A wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tartak Brawo Usługi Tartaczne Dudzińska Dorota

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Brawo istnieje na rynku od 2000 roku. Oferuje kompleksowe usługi tartaczne. Siedziba firmy znajduje się w Kościelcu, w województwie wielkopolskim. Właścicielką jest Dorota Dudzińska.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są profesjonalne usługi tartaczne. Przedsiębiorstwo Brawo specjalizuje się w wykonywaniu usług na miejscu u Klienta. Do podstawowych czynności wykonywanych przez firmy należy cięcie różnego rodzaju drewna. Elementy mogą mieć wymiar nawet do 1,20 metra średnicy i 15,2 metrów długości. Cięciu podlegają także grube bale. W ofercie znajdują się między innymi:

- palety,
- wózki,
- więźba dachowa,
- impregnacja drewna,
- tarcica,
- krawędziaki,
- dostawa drewna.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom firma gwarantuje najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku i krótkie terminy realizacji zleceń. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty tartaku Brawo.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń