Z.U. Kreis Robert Puszczyk

Montaż i demontaż urządzeń elektrycznych.

Ogrzewanie elektryczne
ul. Sienkiewicza 45/3, 62-600 Koło wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
603 973 297
Z.U. Kreis Robert Puszczyk

Informacje

Opis działalności
Firma Kreis jest działalnością funkcjonującą na rynku od 1998 roku. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Kole w województwie wielkopolskim. Firma Roberta Pruszczyka specjalizuje się w naprawie i montażu instalacji elektrycznych.
Produkty i usługi
Prawidłowo działająca elektryka potrafi ułatwić człowiekowi życie. Jednak, aby mogła ona funkcjonować bezproblemowo, jej montaż musi przebiegać w sposób profesjonalny i dokładny. Takimi cechami sławi się firma Kreis. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło wykształcić wewnątrz przedsiębiorstwa ekipę fachowców, gotowych doradzić Państwu na każdym etapie współpracy.

W ramach oferty działalność realizuje między innymi takie usługi jak:
- montaż i demontaż urządzeń elektrycznych,
- elektroinstalatorstwo,
- naprawa instalacji elektrycznych,
- instalacje odgromowe,
- naprawa kabli,
- usuwanie uszkodzeń kablowych,
- tworzenie sieci komputerowych,
- montaż monitoringu.
Co więcej, firma dynamicznie rozszerza zakres funkcjonowania w branży automatyki przemysłowej, pozwalając Klientom na idealne dopasowanie oferty. W przypadku montażu domofonów wybór może paść na:
- Eltcrac,
- Gira-Tech,
- Orno.

Firmie zależy na indywidualnym bezpieczeństwie każdego swojego Klienta, dlatego bezproblemowo podejmie się nawet najtrudniejszych i wyjątkowych zleceń.

Jeśli posiadają Państwo wątpliwości, czy powinni skorzystać z usług firmy Kreis, zachęcamy do kontaktu lub spotkania bezpośrednio w siedzibie przedsiębiorstwa w Kole. Doświadczona kadra odpowie na wszelkie zadane pytania.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej działalności, gdzie na bieżąco będą mogli Państwo śledzić dynamiczny rozwój firmy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń