"KEISO-TRANS" Przewozy Autokarowe

Komunikacja i przewozy pasażerskie
ul. Kościuszki 29, 62-635 Przedecz wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
666 325 793
Adres korespondencyjny
ul. Kościuszki 29, 62-635 Przedecz wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Dobrze wiemy, jak ważna jest wygodna podróż w jakieś z ulubionych miejsc. Jeśli do tego odbywa się w pięknym i czystym autobusie z grupą najbliższych znajomych, nie może być już lepiej. To spełnienie marzeń niejednego naszego Klienta.
Produkty i usługi
Na szczęście my sprawiamy, że nie muszą być to jedynie marzenia. Stare autobusy, ze zniszczonymi siedzeniami, z niewygodnymi podnóżkami i bez klimatyzacji to już przeszłość. Przynajmniej w firmie Keiso. U nas stawia się na wygodę, luksus oraz bezpieczeństwo podróżujących. W naszych autobusach nie mamy zamiaru pomieścić jak największej liczby osób, nie zważając na ich wygodę. Nie oznacza to jednak, że nie jesteśmy w stanie przewieźć większej liczby osób, lecz autokary są tak przystosowane, aby połączyć te dwie sprawy.

Oferta firmy to między innymi:

• wynajem autobusu na wycieczkę,
• przewóz osób,
• krajowe przewozy autobusowe,
• przewóz osób na imprezy,
• przewóz osób na lotnisko,
• wynajem autokaru z kierowcą.

Poza tym posiadamy mikrobus, który także przeznaczony jest do wynajęcia. Nasza firma dysponuje licencją na przewozy osób. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy również specjalny autobus VIP o podwyższonej klasie i dużych udogodnieniach. Wśród autobusów, które wynajmujemy, znajdują się takie marki jak Mercedes, w tym także Mercedes Sprinter.

Działamy w tej branży już od 2013 roku. Nasza siedziba mieści się w Przedeczy, na terenie powiatu Kolskiego województwa wielkopolskiego. Właścicielem jest Krzysztof Szczepaniak.

Mamy wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, którzy z pewnością poradzą sobie w każdej trasie. Podejmujemy się także obsługi wycieczek szkolnych. Wszystkie nasze autobusy przechodzą regularne przeglądy, a ewentualne usterki od razu zostają naprawione. Jesteśmy firmą rzetelną, solidną i terminową, co jest niezwykle ważne w tej branży.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Keiso.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
E
Elzbieta
2019-04-23 20:51:21
Polecam. Usluga na czas, bezpiecznie, bardzo wygodnia. Najlepsze auto w okolicy.