"KEISO-TRANS" Przewozy Autokarowe

Komunikacja i przewozy pasażerskie
ul. Kościuszki 29, 62-635 Przedecz wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Siedzibą "KEISO-TRANS" Przewozy Autokarowe jest Przedecz w województwie wielkopolskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Komunikacja i przewozy pasażerskie.
Pracownicy "KEISO-TRANS" Przewozy Autokarowe udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: szczepaniak.krzysztof1988@wp.pl lub telefon: 666 325 793
Siedziba firmy "KEISO-TRANS" Przewozy Autokarowe znajduje się pod adresem 62-635 Przedecz ul. Kościuszki 29,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "KEISO-TRANS" Przewozy Autokarowe, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
E
Elzbieta
Polecam. Usluga na czas, bezpiecznie, bardzo wygodnia. Najlepsze auto w okolicy.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.