"Portal " Zakład Usług Projektowo-Biurowych Przemysław Błaszkowski

Biura projektowe
ul. Staromiejska 46, 62-571 Żychlin wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Firma "Portal " Zakład Usług Projektowo-Biurowych Przemysław Błaszkowski prowadzi działalność w branży Biura projektowe. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Żychlin w województwie wielkopolskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: portal.biuro@wp.pl lub telefonicznej (63) 24... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Adres wykonywania działalności przez "Portal " Zakład Usług Projektowo-Biurowych Przemysław Błaszkowski to ul. Staromiejska 46, 62-571 Żychlin. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "Portal " Zakład Usług Projektowo-Biurowych Przemysław Błaszkowski, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.