Spaw Wojciech Błaszkowski

Spawanie metodą MIG/MAG dla przemysłu i firm produkcyjnych

62-540 Józefowo 5 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Spaw Wojciech Błaszkowski

Informacje

Opis działalności
Wojciech Błaszkowski jest właścicielem firmy Spaw, która znajduje się w Kleczewie, w województwie wielkopolskim. Głównym profilem działalności firmy jest obróbka metali. Firma oferuje usługi spawalnicze oraz ślusarskie. Przygotowuje konstrukcje ze stali oraz innych tworzyw. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firma Spaw wykorzystuje nowoczesne techniki i metody spawania, które wykonywane są przez wykwalifikowanych fachowców. Spawanie metodą MIG/MAG pozwala na precyzyjne oraz estetyczne łączenie ze sobą tworzyw. Firma zajmuje się obróbką metali, przy czym swoim Klientom zapewnia jednakową wytrzymałość produkowanych części oraz niewielki koszt za usługi spawania również skomplikowanych elementów. Wszystkie konstrukcje stalowe wykonywane w zakładzie Spaw są zgodne z normami spawalniczymi oraz dokumentacją dostarczoną przez Klienta. Są to różnego rodzaju urządzenia mechaniczne, elementy maszyn i urządzeń, a także:
- bramy,
- poręcze,
- balustrady balkonowe,
- furtki,
- płoty.

Firma spawa między innymi stal narzędziową, stal wysokostopową, oraz miedź, brąz i aluminium. Produkuje konstrukcje ze materiałów trudno spawalnych. Realizuje usługi z zakresu lutowania twardego i miękkiego.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Spaw z Kleczewa. Klienci mogą liczyć na terminową realizację każdej usługi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń