FHU MAST Łukasz Stępniak

Usługi ubezpieczyciela na najwyższym poziomie!

Pośrednicy ubezpieczeniowi
ul. Wojska Polskiego 7, 62-511 Kramsk wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
788 674 033
Adres korespondencyjny
ul. Wojska Polskiego 7, 62-511 Kramsk wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Multiagencja w Kramsku jest nowoczesną multiagencją nadzorowaną przez Komisje Nadzoru Finansowego w oparciu o ustawę z dnia 22 maja 2003r. o pośrednictwie ubezpieczeniowym.
Produkty i usługi
Swój początek datujemy na luty 2013r.. Nasza Agencja Ubezpieczeniowa od samego początku swojej działalności nastawiona była na dobro i bezpieczeństwo klienta oraz wysoką jakoś oferowanych produktów. Pomimo młodego wieku założyciela doświadczenie w branży ubezpieczeniowej mamy bardzo duże zdobyte również poprzez 4 letnią pracę w Kancelarii Doradztwa Finansowego. Oprócz tego współpracujemy z menadżerami z większości firm ubezpieczeniowych w Polsce.

MISJA-WIZJA
Celem naszej firmy jest zapewnienie naszym Klientom poszukiwanej ochrony ubezpieczeniowej łącząc profesjonalizm i jakość z najniższą ceną. Ciągła ewolucja naszej agencji ubezpieczeniowej sprawia, że naszą misją jest zabezpieczanie potrzeb Klienta na przestrzeni całego życia. Aby móc stworzyć tak kompleksowe rozwiązanie korzystamy z najlepszych dostępnych narzędzi na rynku.

DLACZEGO MY?
Naszym założenie jest długofalowa współpraca z Państwem. Jesteśmybardzo ambitni i posiadamy odpowiednio duże doświadczenie na rynku finansowo-ubezpieczeniowym, żeby odpowiedzieć na pytania i pomóc w potrzebie. To co nas wyróżnia na tle innych tego typu firm, to że zawsze jesteśmy po stronie Klienta stu procentowo i Klient jest dla nas najważniejszy. Podsumowując i odpowiadając na pytanie dlaczego my?- wystarczy zapytać osób, które z nami już współpracują. Na pewno potwierdzą, że wyróżnia nas indywidualne podejście do każdej sporządzanej oferty ubezpieczeniowej, gdyż na każdym etapie jej tworzenia czujemy ciężar odpowiedzialności za wysoką jakość poszukiwanej przez Klienta ochrony ubezpieczeniowej.


OFERTA UBEZPIECZEŃ:
1. Komunikacyjne
2. Majątkowe
3. Rolne
4. Turystyczne
5. Odpowiedzialności cywilnej
6. Życie i zdrowie
7. Ubezpieczenia dla firm

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

OC,
NNW,
AC,
PZU,
oc,
AXA,
HDI,
oc