Przemysław Antecki

Budowa i wykończenia pod klucz
62-560 Lisewo 55 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Przemysław Antecki

Informacje

Opis działalności
Głównym profilem działalności naszej firmy jest świadczenie usług budowlanych. Posiadamy doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zleceń. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel Przemysław Antecki.
Produkty i usługi
Zajmujemy się malowaniem ścian, tynkowaniem ścian, tapetowaniem ścian, gruntowaniem ścian, a także szpachlowaniem ścian. Dodatkowo wykonujemy zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych, kładziemy tynki maszynowe, a także docieplamy budynki i domy. Zajmujemy się również montażem ścianek działowych, montażem drzwi i okien oraz kładzeniem wykładzin.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanego zadania. Pracujemy przy pomocy urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów i akcesoriów budowlanych, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Chętnie podpowiemy przy wyborze i zakupie.

Najczęściej remontujemy domy, biura, mieszkania, obiekty użyteczności publicznej, fabryki i hale. Podejmujemy się również adaptacji poddaszy i innych wnętrz. Tego typu rozwiązanie sprawi, iż mogą Państwo zyskać dodatkową przestrzeń w pomieszczeniu. Budowlanka to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Dla klientów przygotowujemy projekty i kosztorys prac. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony, które dotyczą naszej działalności.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania z naszą firmą owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, łódzkie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń