Profesional Andrzej Nowak

Montaż instalacji centralnego ogrzewania w szklarniach holenderskich.

Konstrukcje stalowe
62-580 Nowa Ciświca 7 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
512 291 586
Adres korespondencyjny
62-580 Nowa Ciświca 7 wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Profesional znajduje się w Nowej Ciświcy, na terenie województwa wielkopolskiego. Specjalizujemy się w produkcji szklarni holenderskich. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2004 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Andrzej Nowak.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Profesional jest produkcja szklarni holenderskich, które dostarczamy na rynek krajowy oraz europejski. Podejmiemy się budowy, a także montażu wykonanych przez nas szklarni. W naszej ofercie można również znaleźć remonty i rozbiórki szklarni. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy przebudowa szklarni holenderskich.

Jesteśmy także w s tanie wykonać:
- kurtyny cieniujące,
- posadzki w szklarniach,
- fundamenty pod szklarnie.

Nasza oferta obejmuje również montaż instalacji centralnego ogrzewania w szklarniach holenderskich.

Na bieżąco wdrażamy nowoczesne technologie szklarniowe aby nieustannie podnosić jakość naszych usług. Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą orazfachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Profesional.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń