Jacek Zimny PPHU

Wykonujemy meble na zamówienie z wysokiej jakości materiałów

Meble biurowe
ul. Rumińska 12 c, 62-571 Stare Miasto wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Jacek Zimny PPHU

Informacje

Opis działalności
Zajmujemy się prowadzeniem zakładu meblarskiego, którego właścicielem jest Jacek Zimny. Nasza siedziba zlokalizowana jest w miejscowości Stare Miasto, w województwie wielkopolskim. Wykonujemy solidne i wytrzymałe meble.
Produkty i usługi
Zajmujemy się produkcją mebli z wysokiej jakości materiałów. Posiadamy spore doświadczenie w branży meblarskiej, gdyż działamy na rynku już od 2007 roku. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać solidne i wytrzymałe meble oraz w stu procentach możemy spełnić oczekiwania naszych Klientów.

W naszej ofercie znajdują się na przykład:
- meble na zamówienie,
- meble do kuchni,
- meble do jadalni,
- meble biurowe,
- meble apteczne,
- meble gabinetowe.

Tworzymy wyposażenie obiektów do różnego rodzaju budynków czy też pomieszczeń. Tworzymy zabudowy wnęk, projekty garderoby oraz typowe i nietypowe projekty mebli. Podczas pracy korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, jak płyty wiórowe, lakierowanego MDF, foliowanego czy forniru lakierowanego.

Nasi pracownicy korzystają z profesjonalnych narzędzi, dzięki czemu mogą stworzyć odpowiednie meble, indywidualnie dostosowane do potrzeb Klientów. Podczas tworzenia mebli staramy się łączyć estetyczny wygląd z nienaganną funkcjonalnością, by nadawały się one do wieloletniego użytku.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego zakładu meblarskiego ze Starego Miasta.
Marki i specjalizacje
Meble na zamówienie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń