Agrol-Bud s.c.

Budowa hal, magazynów i obiektów gospodarczych

Inwestycje budowlane
ul. Dębowa 21, 62-590 Węglew-Kolonia wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(63) 241 70 47
Adres korespondencyjny
ul. Dębowa 21, 62-590 Węglew-Kolonia wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Agrol-Bud znajduje się w Węglewie-Koloni, w powiecie konińskim, w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo działa w branży budowlanej. Powstało w 2011 roku.
Produkty i usługi
Agrol-Bud to przedsiębiorstwo budowlane specjalizujące się we wznoszeniu budynków przemysłowych i rolniczych. Firma dysponuje specjalistycznym sprzętem i ma na swoim koncie realizację wielu projektów. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i dopasowanie rozwiązań do oczekiwań klientów. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje m. in. budową hal, np. produkcyjnych i hal magazynowych, w których można przechowywać płody rolne. Ponadto firma buduje od podstaw:
-silosy
-zbiorniki
-chlewnie
-obory

Silosy budowane przez Agrol-Bud przede wszystkim służą do przechowywania kiszonki. Z kolei zbiorniki których budowę można zlecić firmie przeznaczone są do składowania gnojówki.

Przedsiębiorstwo zajmuje się poza wymienionymi usługami wykonywaniem wytrzymałych posadzek przemysłowych i utwardzaniem placów manewrowych. Do tego ostatniego zadania służy m. in. wytrzymała i estetyczna kostka brukowa.

Po więcej informacji związanych z Agrol-Bud warto wejść na stronę internetową. Można również zadzwonić albo napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń