Rosa Seweryn. Zakład przetwórstwa czyściwa technicznego

Najlepsze czyściwo oraz odzież używana w Polsce

Czyściwa przemysłowe
pl. Targowy 5/6, 63-700 Krotoszyn wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
602 699 082
Adres korespondencyjny
pl. Targowy 5/6, 63-700 Krotoszyn wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Zakład Przetwórstwa Czyściwa Technicznego istnieje od 1992 roku, właścicielem jest Seweryn Rosa. Główna działalność firmy to: hurtowa sprzedaż odzieży używanej oraz produkcja czyściwa bawełnianego. Firma prowadzi sprzedaż odzieży roboczej oraz tekstylia dla hoteli i tekstylia dla gastronomii. Produkowane przez nas czyściwo jest to starannie wyselekcjonowana odzież bawełniana przeznaczona do przerobu. Odzież ta poddawana jest procesowi cięcia, usuwania guzików, zamków itp. Oferujemy tanią odzież używaną sprowadzaną z krajów całej Europy.Klienci mogą u nas sami sortować odzież z oryginału.
Produkty i usługi
Wieloletnie doświadczenie w sortowaniu odzieży używanej i produkcji czyściwa bawełnianego pozwala nam zaoferować najlepszą jakość towaru, klientom ze wszystkich gałęzi przemysłu. Odzież używana przez nas do wyrobu czyściwa, wykonana jest z bawełny. Pochodzi z Niemiec, Norwegii i Anglii. W zakładzie tniemy ją, usuwamy guziki, zamki i mankiety, a powstałe w ten sposób fragmenty pakujemy do worków o pojemności 10, 15 i 20 kilogramów oraz w bele półtonowe.

Czyściwo, ze względu na swoje właściwości wchłaniające, nadaje się do stosowania w zakładach produkcyjnych, zakładach tokarsko-ślusarskich, warsztatach samochodowych, stacjach diagnostycznych i lakierniach.Można nim czyścić wodę, olej i tłuszcze, polerować powierzchnie i wycierać w nie ręce. Dzieli się na czyściwo białe i kolorowe.

Oferujemy również odzież używaną sprowadzaną z krajów całej Europy. Dysponujemy własnym transportem, dzięki temu istnieje możliwość dowozu towaru na miejsce do klienta.

Ponadto prowadzimy sprzedaż takich materiałów jak:
-odzież robocza
-tekstylia hotelowe
-tekstylia kuchenne
W tym pierwszym przypadku to kombinezony dwuczęściowe, odzież ochronna dla służb drogowych i komunalnych i odzież szpitalna. Z kolei tekstylia hotelowe to konfekcja pościelowa i stołowa. Można do nich zaliczyć kołdry, poduszki, poszwy, poszewki, prześcieradła oraz obrusy, serwetki, bankietówki.

Uzupełnieniem oferty są tekstylia do kuchni,takie jak fartuchy, zapaski, bluzy i spodnie kucharskie.

Więcej informacji o sprzedawanych produktach znajdą Państwo na stronie internetowej firmy Rosa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

bhp,