Studio Tatuażu Madoks Suchy Konrad Suchorzewski

Wykonuję tatuaże według własnego projektu

Tatuaże
ul. Polna 9, 63-700 Krotoszyn wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Studio Tatuażu Madoks Suchy Konrad Suchorzewski

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Konrad Suchorzewski i prowadzę swoje studio tatuażu Madoks Suchy. Siedziba studia znajduje się w Krotoszynie, w województwie wielkopolskim.
Produkty i usługi
Tatuaż to sposób na wyrażenie siebie, upiększenie swego ciała, możliwość umieszczenia na nim ważnych słów czy symboli. Tworzenie tatuaży to nie tylko moja praca - to przede wszystkim pasja! Dzięki temu do każdego projektu podchodzę w sposób indywidualny, z pełnym zaangażowaniem. Jestem otwarty na wszelkie pomysły moich Klientów - Państwa zadowolenie jest moim priorytetem.

W moim salonie wykonuję:
- tatuaże kolorowe,
- tatuaże czarno-białe.

Tworzę przeróżne wzory, wykonam dla Państwa wszelkie napisy. Oferuję wykonanie zarówno małych tatuaży, jak i wzorów na dużej powierzchni ciała. Zajmuję się zamaskowaniem i przykrywaniem nieudanych tatuaży.

Przygotowuję tatuaże na podstawie dostarczonych wzorów, wykonuję również tatuaże autorskie. w salonie przestrzegam wszelkich zasad bezpieczeństwa, regularnie dezynfekuję cały sprzęt, korzystam z najwyższej jakości produktów.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
gostyński, jarociński, kaliski, krotoszyński, ostrowski, pleszewski, rawicki, średzki, śremski

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
Paweł
Polecam zarówno ze względu na umiejętności pana Konrada, a także ze względu na czystość salonu.
M
Milena
Zdecydowałam się na swój pierwszy tatuaż, słyszałam same pozytywne opinie o tym salonie i jestem mega zadowolona, wyszło dokładnie tak jak chciałam i w ogóle nie bolało.