Usługi Budowlane Marbud Marcin Kajetańczyk

Budowa pod klucz i wiele więcej

Budowa i wykończenia pod klucz
63-740 Starkówiec 8A wielkopolskie
(2 reviews) napisz opinię
Usługi Budowlane Marbud Marcin Kajetańczyk
63-740 Starkówiec 8A wielkopolskie
Telefon
Email
Usługi Budowlane Marbud Marcin Kajetańczyk

Informacje

Opis działalności firmy Usługi Budowlane Marbud Marcin Kajetańczyk w Starkówiec
Firmę Marbud założyliśmy w 2016 roku. Nasza siedziba znajduje się w Starkówcu, na terenie województwa wielkopolskiego. Właścicielem jest Marcin Kajetańczyk.
Produkty i usługi
Zajmujemy się świadczeniem usług budowlanych. Wykonujemy mocno rozbudowane prace budowlane, które dotyczą między innymi budowy domów. Budujemy domy do stanów surowych lub pod klucz.


Mamy duże doświadczenie, które zdobyliśmy, świadcząc usługi zarówno dla Klientów prywatnych, jak i dla firm. Z racji tego budujemy domy jednorodzinne, obory oraz budynki gospodarcze.

Poza tym zapewniamy wykańczanie wnętrz. Zaliczamy do tego choćby:

- tynkowanie,
- gładzie,
- malowanie,
- kafelkowanie.

Układamy zarówno terakotę, jak i glazurę. Dodatkowo kładziemy panele podłogowe, parkiety, a także wylewamy posadzki przemysłowe. Poza tym podejmujemy się stawiania zabudowy karton-gips, w tym montujemy sufity podwieszane. Zlecić nam można też murowanie ścian.

Uzupełnieniem naszej oferty jest ocieplanie budynków.

Wykorzystujemy specjalistyczne sprzęty, dzięki którym jesteśmy w stanie zrealizować nawet te najbardziej skomplikowane zlecenia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Marbud
Zasięg działania
Firma Usługi Budowlane Marbud Marcin Kajetańczyk z lokalizacji: Starkówiec świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
gostyński, jarociński, krotoszyński, milicki, ostrowski, pleszewski, rawicki

Opinie

(2 reviews) napisz opinię
I
Iza
Usługi posadzkarskie na wysokim poziomie. Teraz nasze posadzki przemysłowe są dobrze założone. W pełni polecam te prace.
A
Anita
Według mnie nie ma na rynku lepszej oferty budowlanej. Super, że budują również budynki gospodarskie. To trudne, ale dobrze dają sobie z tym radę.