Matix Sp.j. E. M. Matysiak

Hurtowa sprzedaż stali nierdzewnej

Stal i wyroby stalowe
ul. Kosmonautów 8, 64-115 Święciechowa wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(65) 529 96 05
Adres korespondencyjny
ul. Kosmonautów 8, 64-115 Święciechowa wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Matrix to firma, która w swojej branży zajmuje się sprzedażą i obróbką stali nierdzewnej. Zakład świadczy swoje usługi już od 1993 roku. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Święciechowej w województwie wielkopolskim.
Produkty i usługi
Oferta hurtowni Matrix skierowana jest nie tylko do właścicieli zakładów, ale również dla Klientów indywidualnych. Firma prowadzi zarówno sprzedaż detaliczną, jak i sprzedaż hurtową. W asortymencie przedsiębiorstwa znajdą Państwo najróżniejsze produkty ze stali kwasoodpornej i nierdzewnej.

Długoletnie doświadczenie pozwoliło firmie w pełni dotrzeć do potrzeb Klienta. Dzisiaj hurtownia nie tylko sprzedaje swoje produkty, ale również oferuje obróbkę stali. Z jej pomocą mogą Państwo wykonać cięcie blach, gięcie, perforacje, a także łączenie i wiercenie otworów. Wyłącznie od Państwa potrzeb zależą usługi, które wykona dla Państwa Matrix.

Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z hurtownią, ta zaoferuje sprzedaż między innymi takich produktów jak:

-rury okrągłe i prostokątne,
- profile, kątowniki, ceowniki, płaskowniki,
- pierścienie,
- śruby, wkręty, blachowkręty,
- nakrętki, podkładki,
- nitonakrętki, nity,
- gwoździe,
- zawleczki,
- obejmy,
- kołnierze.

Z oferty firmy od lat korzystają Klienci chcący wyposażyć swoje warsztaty w solidne narzędzia. Stal odporna na rdzę pozwala na wykonywanie wszelkich prac nawet w najtrudniejszych warunkach. To świetne rozwiązanie dla osób, których praca wykonywana jest na zewnątrz. Narzędzia, śrubki, czy zaślepki pozostawione na deszczu nie ulegną zniszczeniu.

Matrix to przedsiębiorstwo, które zaproponuje Państwu zakup blach, kołków i zawiasów o ogromnym zastosowaniu. Garaże wykonane ze stali nierdzewnej zachowają swoje właściwości na długie lata. Na wyposażeniu hurtowni znajdują się również tarcze, redukcje, trójniki, a także mufy i kolana.

Pozostałe produkty znajdą Państwo na stronie internetowej hurtowni ze Święciechowej. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń