Matix Sp.j. E. M. Matysiak

Hurtowa sprzedaż stali nierdzewnej

Stal i wyroby stalowe
ul. Kosmonautów 8, 64-115 Święciechowa wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(65) 529 96 05
Matix Sp.j. E. M. Matysiak

Informacje

Opis działalności
Matix to firma, która w swojej branży zajmuje się sprzedażą i obróbką stali nierdzewnej. Zakład świadczy swoje usługi już od 1993 roku. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Święciechowie w województwie wielkopolskim.
Produkty i usługi
Oferta hurtowni Matix skierowana jest nie tylko do właścicieli zakładów, ale również dla Klientów indywidualnych. Firma prowadzi zarówno sprzedaż detaliczną, jak i sprzedaż hurtową. W asortymencie przedsiębiorstwa znajdą Państwo najróżniejsze produkty ze stali kwasoodpornej i nierdzewnej.

Długoletnie doświadczenie pozwoliło firmie w pełni dotrzeć do potrzeb Klienta. Dzisiaj hurtownia nie tylko sprzedaje swoje produkty, ale również oferuje obróbkę stali. Z jej pomocą mogą Państwo wykonać cięcie blach, gięcie, perforacje, a także łączenie i wiercenie otworów. Wyłącznie od Państwa potrzeb zależą usługi, które wykona dla Państwa Matix.

Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z hurtownią, ta zaoferuje sprzedaż między innymi takich produktów jak:

- rury okrągłe i prostokątne,
- profile, kątowniki, ceowniki, płaskowniki,
- pierścienie,
- śruby, wkręty, blachowkręty,
- nakrętki, podkładki,
- nitonakrętki, nity,
- zawleczki,
- obejmy,
- kołnierze.

Matix to przedsiębiorstwo, które zaproponuje Państwu zakup blach, kołków i zawiasów o ogromnym zastosowaniu. Garaże wykonane ze stali nierdzewnej zachowają swoje właściwości na długie lata. Na wyposażeniu hurtowni znajdują się również tarcze, redukcje, trójniki, a także mufy i kolana.

Pozostałe produkty znajdą Państwo na stronie internetowej hurtowni ze Święciechowy. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń