M-Box Opakowania Marta Michalska

Ekskluzywne pudełka na każdą okazję!

Opakowania papierowe i tekturowe
64-120 Bojanice 45b wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
607 361 933
Adres korespondencyjny
64-120 Bojanice 45b wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma M-box Opakowania z Bojanic, w województwie wielkopolskim zajmuje się produkcją pudełek ozdobnych. W naszym nowoczesnym parku maszynowym tworzymy niezwykle oryginalne i eleganckie pudełka o różnych rozmiarach, kształcie i fakturze.
Produkty i usługi
Oferujemy ekskluzywne pudełka do kwiatów, które sprawią, że każdy bukiet będzie wyglądał jeszcze piękniej. Teraz dajemy Państwu możliwość sprezentowania komuś niespodzianki, która będzie w stu procentach spersonalizowana. W naszym warsztacie możemy wykonać całkowity zadruku w bardzo wysokiej rozdzielczości.

Oferujemy Państwu:

- eleganckie pudełka na prezent,
- pudełka na kwiaty,
- pudełka na wino,
- pudełka na biżuterię.

W naszych boxach można schować dosłownie wszystko! Z pewnością będą się świetnie prezentować na półce w salonie, w kuchni lub na biurowym stoliku. Można do nich włożyć gadżety, długopisy, kosmetyki, herbatę i wiele innych rzeczy. Wszystko zależy do Państwa potrzeb i wyobraźni!

Pudełka ozdobne przygotowujemy w kolorach czarnych, różowych, czerwonych, srebrnych, złotych i turkusowych. Posiadamy wiele rozmiarów i wzorów. Przygotowujemy specjalnie grafiki świąteczne.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy M-Box Opakowania z Bojanic. Więcej informacji na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń