Dworek Jeziorki

Organizacja imprez i konferencji Organizacja bankietów i konferencji biznesowych

64-113 Jeziorki 1 wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
504 264 264
Adres korespondencyjny
64-113 Jeziorki 1 wielkopolskie

Informacje

O nas
Organizacja imprez i konferencji
Organizacja bankietów i konferencji biznesowych
Opis działalności
Odkryj Dworek Jeziorki. Poczuj wyjątkową atmosferę, którą współtworzą XIX - wieczna rezydencja, malownicze otoczenie parku, winnicy i stadniny, bliskość wyjątkowej przyrody i obecni tu ludzie. Organizacja imprez i konferencji Organizacja bankietów i konferencji biznesowych
Produkty i usługi
W życiu każdego człowieka a także firmy czy instytucji, zdarzają się momenty specjalne. Takie wyjątkowe sytuacje chcemy celebrować w sposób szczególny . Tu w Jeziorkach wiemy o tym doskonale. Przez lata byliśmy świadkami wielu takich wyjątkowych chwil.
Organizacja imprez i konferencji
Organizacja bankietów i konferencji biznesowych

Towarzyszyliśmy naszym gościom podczas zaręczyn, ślubów, rocznic, gal czy jubileuszy. Każda z tych uroczystości była inna i wyjątkowa. Bo każdy z nas jest inny i wyjątkowy. Właśnie za to indywidualne podejście cenią nas nasi klienci i to do ich
dyspozycji oddajemy nasze sale:

- Kominkowa,
- Telewizyjna,
- Plenerowa (Winiarnia) oraz
- Piekiełko.

Wielkiei małe uroczystości.

Chciałbyś się oświadczyć? A może coś uczcić? Pomożemy Ci zaplanować i zorganizujemy dla Ciebie każdą uroczystość. Od romantycznej kolacji dla dwojga po wesele dla 120 osób. Komunie, zjazdy rodzinne, jubileusze i wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe obsłużymy w gościnnych progach Dworku, w Winiarni lub jeśli zechcesz w prześlicznym parku pod gołym niebem.

Specjalnie dla firm.

Proponujemy spacer po parku w przerwie szkolenia czy sympozjum. To możliwe! Dworek Jeziorki to idealne miejsce na eventy biznesowe. W jego kameralnych wnętrzach mieści się w pełni wyposażona sala konferencyjna. A uroczy przestronny park i Winiarnia to niebywała przestrzeń do organizacji warsztatów integracyjnych, pikników czy biesiad.

Polecamy: saunę, bilard, tenis, wycieczki rowerowe, mini zoo. Na życzenie gości: paintball, imprezy tematyczne, karaoke, wieczorki taneczne, degustacje wina, whisky, warsztaty sushi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
klientka
świetne miejsce, będę wracała, pozdrawiam i do zobaczenia