Przemysław Wiśniewski

Wykończenia pod klucz

Renowacje i remonty
ul. Leśna 2, 64-117 Krzycko Wielkie wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Przemysław Wiśniewski

Informacje

Opis działalności
Nasza firma należy do Przemysława Wiśniewskiego. Znajdujemy się w Krzycku Wielkim, na terenie województwa wielkopolskiego.
Produkty i usługi
Świadczymy kompleksowe usługi remontowe. W firmie Przemysława Wiśniewskiego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i realizujemy je z należytym zaangażowaniem. Nasza ekipa składa się z prawdziwych fachowców, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Skontaktuj się z nami, a chętnie zajmiemy się remontem Twojego domu lub mieszkania. Wykańczamy łazienki, kuchnie, sypialnie, salony i pokoje dziecięce. Możemy zaproponować wykończenia pod klucz.

Oferujemy między innymi:
- malowanie i tapetowanie ścian
- montaż ścian działowych,
- układanie płytek i paneli.
- biały montaż.

W firmie Przemysława Wiśniewskiego stawiamy na jakość wykonania, dlatego korzystamy z nowoczesnych metod. Jedną z nich jest szpachlowanie agregatem hydrodynamicznym – precyzyjna i bezpyłowa metoda pozwalająca na wykonanie idealnie gładkich ścian i sufitów. Ponadto przeprowadzamy malowanie hydrodynamiczne, które jest dużo bardziej wydajne niż tradycyjne.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
C
cyt
Dobrze, że się zdecydowałem. Malowanie hydrodynamiczne to dużo lepsza opcja niż tradycyjny sposób.
U
Uszatek_mis
Fachowcy od remontów. Za co się nie zabiorą, to wykonują porządnie. Widać, że najbardziej zależy im na zadowoleniu klienta :)