Eko Brzdąc

Ekologiczne przedszkole z mini zoo

Przedszkola prywatne
64-130 Maruszewo 9 wielkopolskie
(2 reviews) napisz opinię
Eko Brzdąc
64-130 Maruszewo 9 wielkopolskie
NIP
6971442838
Telefon
Eko Brzdąc

Informacje

Opis działalności firmy Eko Brzdąc w Maruszewo
W prywatnym ekologicznym przedszkolu Eko Brzdąc działamy pod kierownictwem Marii Kędziory. Nasza placówka znajduje się w Maruszewie, na terenie województwa wielkopolskiego.
Produkty i usługi
Do przedszkola zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Nasze centrum edukacyjno-rozrywkowe otworzyliśmy z myślą o rozwijaniu świadomości ekologicznej w dzieciach od najmłodszych lat. Chcemy, aby maluchy poprzez obcowanie z naturą i zwierzętami uczyły się odpowiedzialności, ale także dobrze się bawiły.

W naszym przedszkolu organizujemy:
- zajęcia z logopedą,
- zajęcia sportowe,
- zajęcia z języka angielskiego,
- zajęcia z języka hiszpańskiego,
- zajęcia plastyczne.
Na terenie naszej placówki znajduje się mini zoo z papugami, króliczkami i kucykami. Maluchy zajmują się karmieniem oraz pielęgnacją zwierząt. Prowadzimy również lekcje jazdy konnej na kucykach.

Dużą wagę przywiązujemy do prawidłowego rozwoju emocjonalnego. fizycznego i intelektualnego dzieci. Stawiamy na naukę poprzez zabawę. Pielęgnujemy pasje i talenty w dzieciach. Dbamy o przyjazną atmosferę, aby każde dziecko czuło się u nas akceptowane i lubiane.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która z troską zajmuje się Państwa dziećmi. Stworzyliśmy też bezpieczne, komfortowe warunki lokalowe. Nasze sale wyposażone są w certyfikowane zabawki i sprzęty, a na zewnątrz znajduje się plac zabaw, który spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Dodatkowo oferujemy transport dzieci do i z przedszkola w specjalnie przygotowanych busach.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Eko Brzdąc z lokalizacji: Maruszewo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(2 reviews) napisz opinię
J
Julka
Mój maluch uwielbia to przedszkole, bo jest wielkim miłośnikiem zwierząt i jak mówi, zostanie weterynarzem. Mają cudowne panie przedszkolanki i świetnie wyposażone sale.
P
E
Przedszkole EKO-BRZDĄC
Tel : 888-110-300. Adres mail: przedszkoleekobrzdac.pl