Kędziora Maria Eko Brzdąc Centrum Edukacyjno Rozrywkowe

Ekologiczne przedszkole edukacyjno-rozrywkowe

Przedszkola prywatne
64-130 Maruszewo 9 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
888 110 300
Adres korespondencyjny
64-130 Maruszewo 9 wielkopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy prywatne ekologiczne przedszkole Brzdąc w miejscowości Maruszewo, na terenie powiatu leszczyńskiego, w województwie wielkopolskim. Na rynku istniejemy nieprzerwanie od 2011 roku. Właścicielką naszego przedszkola jest Maria Kędziora.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu przedszkola oraz niezbędną wiedzę pedagogiczną, którą wykorzystujemy każdego dnia w naszej pracy. Jesteśmy świadomi naszych obowiązków wobec matki ziemi, dlatego stworzyliśmy nasze centrum edukacyjno-rozrywkowe w zgodzie z ekologią. Nasza kadra pracowników, to wykształceni ludzie, lubiący dzieci, potrafiący z nimi rozmawiać, a także umiejący przekazać im pierwszą niezbędną wiedzę do życia.

Zapewniamy Państwu bogatą ofertę zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz zajęć dodatkowych. Ponadto oferujemy nowoczesną infrastrukturę naszej placówki.

Jako przedszkole stawiamy na rozwój dzieci w wieku od 2 i pół do 6 lat.

Na wyposażeniu mamy nowoczesny plac zabaw, który zapewni naszym podopiecznym duża dozę rozrywki, a wykorzystane rozwiązania architektoniczne gwarantują komfort i bezpieczeństwo.

Nasze trzy główne filary edukacji najmłodszych to:
- edukacja językowa,
- zajęcia ze zwierzętami,
- wspieranie prawidłowego rozwoju mowy.

W naszym programie filologicznym uwzględniliśmy język angielski oraz hiszpański, który wplątujemy w gry, zabawy oraz śpiew. Uważamy, iż jest to przystępny sposób przekazania najmłodszym podstawowej wiedzy językowej.

Nasz profil ekologiczny opiera się na bliskim kontakcie z przyrodą, gdzie zapewniamy samodzielne poznawanie otoczenia. Dzięki zajęciom ze zwierzętami uczymy nasze maluchy od najmłodszych lat empatii oraz szacunku.

Z kolei zajęcia logopedyczne pomogą z pewnością ukształtować prawidłową wymowę i w porę korygować ewentualne zaburzenia.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się także zajęcia:
- sportowe,
- taneczne,
- muzyczne.

Zapewniając rodzicom komfort postanowiliśmy, iż uzupełnieniem naszej oferty będzie transport podopiecznych z wykorzystaniem do tego celu samochodów nasze przedszkola.

Dlatego gorącozachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Leszno

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń