"Joker" Skup i Sprzedaż Cebuli

Skup oraz dystrybucja cebuli oraz jej profesjonalny transport!

Przetwórstwo warzyw i owoców
64-130 Moraczewo 67 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
885 885 840
Adres korespondencyjny
64-130 Moraczewo 67 wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma JOKER mieści się w Moraczewie, w powiecie leszczyńskim, w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się skupem oraz sprzedażą cebuli oraz jej usługowym obieraniem.
Produkty i usługi
Nasza firma to przede wszystkim dystrybucja cebuli, jej skupowanie oraz obieranie. Oferujemy produkty w różnej jakości i wielkości, a także w zróżnicowanych opakowaniach. Jesteśmy obecni na rynku od ponad piętnastu lat. Przez cały ten czasu udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu usatysfakcjonowanych klientów, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

Proponujemy Państwu między innymi:

- sprzedaż cebuli
- obieranie cebuli
- obróbkę cebuli
- skup cebuli.

Dodatkowo oferujemy profesjonalne pakowanie oraz transport cebuli. Dysponujemy transportem chłodniczym do 22 ton, dzięki czemu możemy w bardzo szybki i prosty sposób dostarczyć cebule w wskazane miejsce. Nasza oferta to zarówno cebula biała, jak i cebula czerwona oraz cebula pikiel. Całoroczny handel cebulą oraz jej usługowe obieranie to nasza specjalność. Możemy również zaproponować przetwórstwo cebuli.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to doświadczony zespół, który pod każdym względem swojej aktywności utrzymuje pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwo rzetelność, dbałość o szczegóły oraz bezwzględną terminowość wszystkich przyjmowanych zleceń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń