Ae Marcin Foterek

Projektowanie, montaż i naprawa instalacji elektrycznych i automatyki

Urządzenia elektroniczne
ul. Dojazdowa 13, 64-113 Osieczna wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ae Marcin Foterek

Informacje

Opis działalności
Ae Projekt to firma, której właścicielem jest Marcin Foterek. Przedsiębiorstwo zajmuje się usługami w zakresie instalacji elektrycznych i automatyki przemysłowej. Jego siedziba znajduje się w Osiecznej, w powiecie leszczyńskim, w województwie wielkopolskim.
Produkty i usługi
Instalacje elektryczne to niezbędne wyposażenie każdego obiektu. Projektowaniem, serwisem i montażem instalacji elektrycznych zajmuje się firma Ae Projekt. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Przedsiębiorstwo oferuje wykonanie takich instalacji jak:
-instalacje elektryczne hal przemysłowych,
-instalacje elektryczne hal magazynowych,
-instalacje elektryczne w budynkach użyteczności publicznej, -instalacje CCTV,
-instalacje SSWiN,
-instalacje AKPiA.

Ponadto wykonywane są instalacje elektryczne stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków oraz instalacje automatyki przemysłowej w tych obiektach. Ważnym punktem oferty są również
projekty budowlano-wykonawcze instalacji elektroenergetycznych orazpomiary elektryczne. Mogą obejmować instalacje niskiego napięcia, natężenie światła i instalacje odgromowe.

Poza wymienionymi usługami firma podejmuje się też programowania sterowników PLC i wykonywania automatyki sterującej maszynami pakującymi, przenośnikami, sprawdzającymi jakość produktów i montażowymi.

Oferta przygotowana przez firmę Ae Projekt jest rozbudowana, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wejście na stronę internetową. W celu zasięgnięcia informacji można również napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń