Daniel Nowacki Konserwacja zabytków

Konserwacja obiektów zabytkowych i sakralnych.

Konserwacja zabytków
ul. Jeziorkowska 6, 64-113 Osieczna wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
603 069 106
Adres korespondencyjny
ul. Jeziorkowska 6, 64-113 Osieczna wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy, której właścicielem jest Daniel Nowacki znajduje się w Osiecznej, na terenie województwa wielkopolskiego. Specjalizujemy się w renowacji obiektów zabytkowych. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 1980 roku świadcząc usługi na wysokim poziomie.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest restauracja oraz konserwacja obiektów zabytkowych, zarówno sakralnych, jak i świeckich. Możemy zaproponować wszelkie prace malarskie. Podejmiemy się również konserwacji sztukaterii, kamienia, ceramiki. Zajmujemy się także pozłotnictwem na drewnie i tynku. Oprócz tego w naszej ofercie można znaleźć prace konserwatorskie i restauratorskie przy konserwacji malowideł ściennych i polichromii wyposażenia.

Ponadto oferujemy takie usługi, jak:
- konserwacja polichromii,
- konserwacja obiektów drewnianych,
- konserwacja zabytkowej stolarki,
- malowanie, tynkowanie, szpachlowanie.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy filcowanie tynków, lakierowanie, lazurowanie. Nasza oferta obejmuje również oczyszczanie kamienia.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń