Firma M.K. Bartkowiak sp. j.

Tradycja, nowoczesność i elegancja

Drzwi
ul. Wiejska 16, 64-100 Przybyszewo wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(65) 533 81 00
Adres korespondencyjny
ul. Wiejska 16, 64-100 Przybyszewo wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy producentem okien, drzwi i okiennic drewnianych. W codziennej pracy stawiamy na pełen
Produkty i usługi
Jesteśmy producentem okien, drzwi i okiennic drewnianych. W codziennej pracy stawiamy na pełen profesjonalizm, dlatego możemy Państwu zaoferować produkty najwyższej jakości, które są nowoczesne i zaspokoją wymagania każdego klienta. Docieramy ze swoją propozycją także na rynki Europejskie i Azjatyckie.

Od 25 lat nieprzerwanego działania na rynku, nieustannie udoskonalamy i poszerzamy naszą ofertę, opierając się na sugestiach ze strony klientów i spełniając ich najwyższe wymagania.


W nowoczesnej fabryce wyposażonej w profesjonalny park maszynowy wykorzystujemy osiągnięte przez lata doświadczenie i postępową technologię.

Współpraca z architektami i projektantami pozwala każdego klienta traktować indywidualnie. Jesteśmy w stanie spełnić najróżniejsze i najbardziej nietypowe oczekiwania.

Tworzymy okna i drzwi do obiektów nowoczesnych jak i zabytkowych. Wśród naszych wielu realizacji mamy zarówno duże budynki mieszkalne, domy jednorodzinne, budownictwo przemysłowe i obiekty użyteczności publicznej.

Wykwalifikowana kadra pracowników i praktyczna wiedza pozwalają nam zaoferować najwyższą jakość produktów, dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo między innymi:

-Okna drewniane, są one wykonywane z najlepszego drewna sosnowego, mahoniowego, dębowego. Wyposażone w uszczelki renomowanych producentów.

-Drzwi, które są solidne, dopracowane w każdym szczególe i bardzo ładne. Wykonujemy również drzwi na indywidualne zamówienie, a dzięki współpracy z projektantami spełnimy każde Państwa marzenie.

-Okiennice pięknie uzupełniające okna i drzwi balkonowe. Ograniczają straty ciepła i pełnią funkcję klimatyzacji. Wykonujemy je z bezsęcznego drewna sosnowego, dębowego lub meranti.

-Parapety wewnętrzne, to idealnie wykończenie okien, które czynią dom cieplejszym. Do wyboru kształt prosty lub stylizowany.

-Okna tarasowe, łączą w sobie estetykę z bezpieczeństwem. Jest to wspaniały łącznik z Państwa ogrodem.
Certyfikaty
Nasza firma może się pochwalić między innymi następującymi nagrodami:Gazele Biznesu 2013, Gepard Biznesu 2013, Kontrahent Roku 2006, Organizator Pracy Bezpiecznej 1999, Organizator Pracy Bezpiecznej 2013, Złoty Klucz Jakości, Wielkopolska Jakość.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Legnica, Wolsztyn, Leszno, Poznań, Głogów, Gniezno, Polkowice, Śrem, Lubin, Koło

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń