FSK Bruk Krystian Miś

Brukarstwo i inne prace ziemne

Brukarstwo
ul. Lipowa 58, 64-150 Wijewo wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
FSK Bruk Krystian Miś

Informacje

Opis działalności
FSK Bruk to firma, której właścicielem jest Krystian Miś. Działamy w branży brukarskiej od 2013 roku , a nasza siedziba mieści się w wielkopolskim Wijewie.
Produkty i usługi
Nasza oferta skierowana jest do wszystkich klientów indywidualnych, firmowych i instytucjonalnych mieszkających lub posiadających swoje siedziby na terenie województwa wielkopolskiego.

Proponujemy Państwu kompleksowe działanie, oparte na profesjonalnym doradztwie, pomocy przy doborze materiałów oraz wykonawstwie. Przeprowadzamy usługi brukarskie tworząc chodniki, place, parkingi, wjazdy, schody czy tarasy.

Nasze usługi to również:

- wykopy fundamentowe,
- roboty drogowe,
- usługi koparką,
- usługi wywrotką,
- przekopy.

Nasza kadra pracownicza składa się z doświadczonych i profesjonalnych specjalistów w zakresie robót ziemnych. Pracujemy na nowoczesnych i funkcjonalnych urządzeniach, a wszystkie maszyny w naszym parku przechodzą regularne przeglądy i renowacje.

Dysponujemy sprzętem, takim jak ładowarka przegubowa Hanomag 15F, minikoparka CAT 304 CR i Yanmar SV18, ciągnik rolniczy z ładowaczem i samochód ciężarowy wywrotka o ładowności 10 ton.

Stale podnosimy kwalifikacje swojego zespołu poprzez organizowanie szkoleń i kursów z zakresu prac ziemnych. Gwarantujemy Państwu terminową i rzetelną usługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy FSK Bruk z Wijewa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
Z
Zdrowyduch
Nowoczesny sprzęt pozwolił na ekspresowe wykopanie fundamentów. Polecam każdemu, kto ceni wysoką jakość prac.
M
Maciek
Szybkie i sprawne wyłożenie kostki brukowej na parkingu. Serdecznie polecam usługi tej firmy.