Biuro Ubezpieczeniowe Paulina Zając

Ubezpieczenia komunikacyjne, zdrowotne i na życie - doradztwo w wyborze

Pośrednicy ubezpieczeniowi
ul. Powstańców Wielkopolskich 31, 64-150 Wijewo wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Biuro Ubezpieczeniowe Paulina Zając

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Paulina Zając i zajmuję się doradztwem ubezpieczeniowym. Biuro ubezpieczeniowe założyłam na terenie Wijewa, w województwie wielkopolskim. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem mojej działalności jest pośrednictwo ubezpieczeniowe. Pomagam wybrać najkorzystniejszą ofertę, która będzie obejmowała wszystkie możliwe losowe zdarzenia, jakie mogą spotkać mojego Klienta. Oferuję polisy od sprawdzonych towarzystw ubezpieczeniowych. Zajmuję się formalnościami i przygotowaniem dokumentów, dzięki czemu zazwyczaj podpisanie umowy możliwe jest niemal od ręki. Na życzenie Klienta mogę dojechać do wybranego miejsca i tam spotkać się w celu rozmowy o ubezpieczeniu indywidualnym, grupowym, czy np. rodzinnym.

W mojej ofercie znajdują się między innymi ubezpieczenia mieszkania i domu, które chronią obiekty w przypadku zalania, powodzi, pożaru, czy włamania. Klienci mają możliwość ubezpieczyć również wyposażenie domu, np. sprzęt elektroniczny.

Oferuję także:
- ubezpieczenia OC i AC oraz NNW,
- ubezpieczenia na życie,
- ubezpieczenia indywidualne i grupowe,
- ubezpieczenia dla dziecka,
- ubezpieczenia obiektów rolniczych,
- ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym,
- ubezpieczenia turystyczne,
- ubezpieczenia majątkowe.

Do współpracy zapraszam również osoby, które chcą zabezpieczyć swoją firmę, czy samochód. Dla osób, które często podróżują autem, polecam rozbudowany pakiet polisy AC.

Zapraszam serdecznie do kontaktu z moim biurem w Wijewie - Paulina Zając.
Marki i specjalizacje
WARTA/HDI, PZU, MTU, INTERRISK, ALLIANZ, AXA, GENERALI, HESTIA, LINK4, CONCORDIA, COMPENSA, PROAMA, TUW TUW, TUZ, WIENER, BENEFIA, MTU24 ,YCD,
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń