Usługi Geodezyjne I Kartograficzne Jacek Kutrowski

Doświadczenie i pasja w geodezji

Geodezja
ul. Cicha 17, 64-115 Wilkowice wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi Geodezyjne I Kartograficzne Jacek Kutrowski

Informacje

Opis działalności
Siedziba naszej firmy znajduje się w Wilkowicach, w powiecie leszczyńskim, w województwie wielkopolskim. Działalność prowadzimy od 2016 roku, świadcząc usługi geodezyjne i kartograficzne. Właścicielem firmy jest Jacek Kutrowski.
Produkty i usługi
Nasza oferta to szeroki wachlarz usług w zakresie geodezji i kartografii. W ramach świadczonych usług wykonujemy mapy i wszelkie opracowania geodezyjne, które spełniają wszelkie wymogi prawne.

Usługi geodezyjne świadczymy w pełnym zakresie, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Głównie obsługujemy firmy budowlane, projektantów i architektów.

Oferta naszej firmy to też:
- mapy do celów projektowych,
- wytyczenia obiektów,
- inwentaryzacje powykonawcze obiektów,
- podziały nieruchomości,
- ustalenia i wznowienia granic,
- rozgraniczenia nieruchomości,
- mapy do celów prawnych.

Ponadto podejmujemy się tyczenia granic obiektów, tyczenia budynków i obiektów budowlanych. Wykonujemy pomiary pionowości obiektów, powierzchni budynku i działki. W razie potrzeby możemy wykonać pomiary odkształceń i przemieszczeń budynków.

Jesteśmy w stanie wykonać mapy aktualizacyjne, mapy do celów projektowych. Klientom oferujemy wykonanie inwentaryzacji powykonawczych, a także rozgraniczeń i podziałów nieruchomości, w tym też podziałów działek.

Uzupełnienie oferty to kompleksowa obsługa geodezyjna inwestycji. Obejmuje ona przede wszystkim przygotowywanie geodezyjnej dokumentacji powykonawczej i geodezyjne opracowanie projektu budowlanego.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji dotyczących prowadzonej przez nas działalności.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty naszej firmy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń