AE Projekt Marcin Foterek

Zapewniamy montaż i serwis na najwyższym poziomie.

Automatyka
64-113 Wojnowice 36E wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 925 849
Adres korespondencyjny
64-113 Wojnowice 36E wielkopolskie
Media społecznościowe

Informacje

Opis działalności
Wykonywanie instalacji elektrycznych, automatyki, wizualizacje 3D. Dystrybucja pomp dla branży Wod-Kan, ciepłownictwa. Produkcja zestawów hydroforowych, układów pompowych. Naszym głównym celem jest zapewnienie realizowanym przez Państwa inwestycjom nowoczesnych i optymalnych rozwiązań.
Produkty i usługi
Firma "AE Projekt" powstała na bazie kilkuletniego doświadczenia w branży elektrycznej oraz AKPiA. Naszym głównym celem jest zapewnienie realizowanym przez Państwa inwestycjom nowoczesnych i optymalnych rozwiązań.

Zdobycie praktyki przy realizacji licznych projektów instalacji pozwala nam dziś zapewnić Państwu montaż i serwis urządzeń na najwyższym poziomie zarówno w budowie nowych instalacji, jak i modernizacji instalacji już eksploatowanych.

Zdobyte przez lata doświadczenie oraz wiedza praktyczna pozwoliły nam stać się wiarygodnym partnerem gwarantującym wysoki standard budowanych sieci oraz instalacji. Współpracujemy z szeregiem firm z branży budowlanej, a zasięg naszego działania obejmuje całą Polskę. Kompleksowo wykonujemy instancje elektryczne obiektów przemysłowych jak również inwestorów indywidualnych. Oferowany przez nas zakres usług obejmuje projekt przez wycenę po realizację. Dla każdego z naszych Klientów przygotowujemy indywidualną ofertę zapewniając pełną gwarancję terminowego wykonania realizacji.

W roku 2016 staliśmy się oficjalnym dystrybutorem pomp do wody i ścieków. Zaopatrujemy również wykonawców branży ciepłowniczej.

Naszą firmę tworzą kierownicy robót, projektanci oraz pracownicy posiadający wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie, które zapewniają najwyższą jakość i terminowość realizacji zleceń.

OFERTA:

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Wykonawstwo

Instalacje automatyki, BMS, elektryczne hal przemysłowych i magazynowych, instalacje w budynkach użyteczności publicznej. Instalacje CCTV, SSWiN, AKPiA, PPOŻ.

Systemy sterowania oparte na sterownikach swobodnie programowalnych (linie produkcyjne, pompownie, układy wentylacji)

Projektowanie

Kompleksowe projekty budowlano-wykonawcze instalacji elektroenergetycznych wraz z przyłączami.

Zakres projektów obejmuje:

- wewnętrzne instalacje elektryczne obiektów przemysłowych
- instalacje AKPiA
- instalacje CCTV oraz SSWiN
- systemu BMS

Przeglądy instalacji elektrycznych do 1kV
Marki i specjalizacje
W realizacji projektów przykładamy dużą wagę do montowanych urządzeń zwracając szczególny nacisk na jakość ich wykonania oraz trwałość. Współpracujemy z producentami z całej Europy: Schneider Electric, GeFanuc, DELTA, SATEL, EATON, ABB, SPCO, IMPumps.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń