Umikop-Roboty Ziemne, Usługi Transportowe, Kruszywa Budowlane Andrzej Umiński

Sprzedaż oraz stały transport żwiru i materiałów budowlanych

Kamień i kruszywa
ul. Powstańców Wielkopolskich 18, 64-150 Zaborówiec wielkopolskie
Poniedziałek 07:00 - 16:00
Wtorek 07:00 - 16:00
Środa 07:00 - 16:00
Czwartek 07:00 - 16:00
Piątek 07:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Strona www
Telefon
(65) 549 44 24
Umikop-Roboty Ziemne, Usługi Transportowe, Kruszywa Budowlane Andrzej Umiński

Informacje

Opis działalności
Andrzej Umiński jest właścicielem firmy Umikop, która znajduje się w Zaborówcu, w województwie wielkopolskim i działa od 1995 roku. Jednym z głównych profili działalności firmy jest sprzedaż oraz transport kruszyw. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Umikop to firma, która swoim Klientom zapewnia terminowy oraz stały transport kruszywa i materiałów budowlanych na miejsce budowy. W ofercie sprzedażowej znajduje się:
- tłuczeń,
- kamień drogowy,
- piasek,
- żwir,
- podsypka,
- humus.

Zarówno piasek, jak i żwir, czy podsypka, są jednymi z podstawowych materiałów używanych podczas każdej inwestycji budowlanej. Dlatego warto jest skorzystać z usług firmy, która ma dostęp do żwirowni i może zapewnić transport o każdej porze. Firma Umikop sprzedaje żwiry oraz piaski o frakcjach 0-2, 0-4, 0-8, 2-8, 8-16, i 8-32.

Nowoczesne wywrotki oraz rozbudowany tabor innychmaszyn budowlanych pozwalają firmie na szybki załadunek kruszyw w siedzibie oraz terminowy dowóz dowolnej ilości towaru na terenie całej Polski.

W ofercie znajduje się również realizacja robót ziemnych takich jak wykopy, czy podsypki. Firma udostępnia spycharko-ładowarkę i koparko-ładowarkę, którą wynajmuje na korzystnych warunkach.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Umikop z Zaborówca.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
lubuskie, dolnośląskie, lubelskie, wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Kamil
Kupowałem od nich ziemię oraz tłuczeń. Mogłem zamówić także usługę transportu materiałów na bardzo korzystnych warunkach cenowych. Materiał był wysokiej jakości, polecam.
M
Mariusz
Jak najbardziej polecam tę firmę. Naprawdę szybko i terminowo dostarczali materiały budowlane na teren mojej budowy. Codziennie przyjeżdżała nowa wywrotka i dostarczała nam piasek oraz żwir wysokiej jakości. Nigdy nie mieliśmy problemu z opóźnieniami w transporcie.