Umikop Roboty Ziemne Usługi Transportowe Kruszywo Budowlane Andrzej Umiński

Sprzedaż oraz stały transport żwiru i materiałów budowlanych<br />

Kamień i kruszywa
ul. Powstańców Wielkopolskich 18, 64-150 Zaborówiec wielkopolskie
(7 opinii) napisz opinię
Strona www
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
608079183
Umikop Roboty Ziemne Usługi Transportowe Kruszywo Budowlane Andrzej Umiński

Informacje

Opis działalności
Andrzej Umiński jest właścicielem firmy Umikop, która znajduje się w Zaborówcu, w województwie wielkopolskim i działa od 1995 roku. Jednym z głównych profili działalności firmy jest sprzedaż oraz transport kruszyw. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Umikop to firma, która swoim Klientom zapewnia terminowy oraz stały transport kruszywa i materiałów budowlanych na miejsce budowy. W ofercie sprzedażowej znajduje się:

- tłuczeń,
- kamień drogowy,
- piasek,
- żwir,
- podsypka,
- humus.

Zarówno piasek, jak i żwir, czy podsypka, są jednymi z podstawowych materiałów używanych podczas każdej inwestycji budowlanej. Dlatego warto jest skorzystać z usług firmy, która ma dostęp do żwirowni i może zapewnić transport o każdej porze. Firma Umikop sprzedaje żwiry oraz piaski o frakcjach 0-2, 0-4, 0-8, 2-8, 8-16, i 8-32.

Nowoczesne wywrotki oraz rozbudowany tabor innych maszyn budowlanych pozwalają firmie na szybki załadunek kruszyw w siedzibie oraz terminowy dowóz dowolnej ilości towaru na terenie całej Polski.

W ofercie znajduje się również realizacja robót ziemnych takich jak wykopy, czy podsypki. Firma udostępnia spycharko-ładowarkę i koparko-ładowarkę, którą wynajmuje na korzystnych warunkach.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Umikop z Zaborówca.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, lubelskie, lubuskie, wielkopolskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
A
Arkadiusz
Proponują naprawdę dobrej jakości kruszywa budowlane. Fajnie, że można u nich skorzystać z usług transportowych, dzięki temu nie muszę się martwić o to, jak dowieźć je na teren budowy.
M
Michał
Kompleksowa obsługa Klienta. Bardzo precyzyjne wykonane wykopy oraz terminowe dostarczenie żwiru i piasku.
K
Konrad
Z pewnością skorzystam jeszcze z ich usług. Niezależnie od lokalizacji budowy firma terminowo dostarczy kruszywo, a także zajmie się wywozem gruzu.
O
Oskar
Świetna firma, która zadbała o szybką dostawę piasku na moją budowę. Cena za kruszywo bardzo przystępna.
K
Krzysztof
Polecam ich do robót ziemnych, a w szczególności do wywozu gruzu i ziemi z placu budowy. Mają bardzo dobre maszyny, które usprawniają cały proces załadunku i rozładunku.
K
Kamil
Kupowałem od nich ziemię oraz tłuczeń. Mogłem zamówić także usługę transportu materiałów na bardzo korzystnych warunkach cenowych. Materiał był wysokiej jakości, polecam.
M
Mariusz
Jak najbardziej polecam tę firmę. Naprawdę szybko i terminowo dostarczali materiały budowlane na teren mojej budowy. Codziennie przyjeżdżała nowa wywrotka i dostarczała nam piasek oraz żwir wysokiej jakości. Nigdy nie mieliśmy problemu z opóźnieniami w transporcie.