Włodzimierz Szymański Usługi Weterynaryjne-Pomoc

Bezstresowa pomoc całodobowa dla zwierząt

Lecznice weterynaryjne
64-410 Ławica 8A wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Włodzimierz Szymański Usługi Weterynaryjne-Pomoc

Informacje

Opis działalności
Klinika weterynaryjna Włodzimierza Szymańskiego mieści się w Ławicy, na terenie województwa wielkopolskiego. Weterynarz oferuje całodobową pomoc dla zwierząt domowych oraz gospodarskich.
Produkty i usługi
Całodobowa pomoc weterynaryjna nie jest tak popularna, a mimo to często potrzebna. Nagłe wypadki zdarzają się codziennie, a w wówczas znalezienie specjalisty dla swojego pupila może okazać się problematyczne. Właśnie dlatego Włodzimierz Szymański świadczy całodobowe usługi weterynaryjne.

Swoją ofertę kieruje do właścicieli zwierząt gospodarskich oraz domowych. Dzięki starannie przygotowanej pracowni jest w stanie udzielić kompleksowej pomocy dla każdego czworonoga. Jego propozycja to miedzy innymi:
- szczepienia zwierząt
- sterylizacja psa
- szczepienie bydła
- szczepienia przeciw wściekliźnie
- kastracja kotów
- leczenie zmian skórnych u zwierząt
- usypianie zwierząt
- odrobaczanie zwierząt
- odpchlenie zwierząt
Istotną częścią oferty weterynarza Włodzimierza Szymańskiego jest także pogotowie weterynaryjne, w ramach którego można się do niego zgłosić w każdej sytuacji, wymagającej szybkiego udzielenia pomocy. Wówczas udziela on podstawowej opieki zdrowotnej, oraz przepisuje leki mające pomóc zwierzęciu do czasu przygotowania na przykład operacji.

Ze szczegółową ofertą kliniki weterynaryjnej Włodzimierza Szymańskiego można zapoznać się w trakcie rozmowy telefonicznej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
czarnkowsko-trzcianecki, międzychodzki, międzyrzecki, nowotomyski, obornicki, strzelecko-drezdenecki, szamotulski

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
O
Oraru
Polecam i serdecznie dziękuję za udzielenie naprawdę skutecznej pomocy mojemu pieskowi, gdy ten złamał łapkę w środku nocy. Naprawdę się cieszę, że jest chociaż jedno miejsce w okolicy, w którym można liczyć na całodobową opiekę weterynaryjną.