E-I-A Agencja celna

Rzetelna pomoc agencji celnej

Agencje i składy celne
ul. Powstańców Wielkopolskich 14B, 64-300 Boruja Kościelna wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
E-I-A Agencja celna
ul. Powstańców Wielkopolskich 14B, 64-300 Boruja Kościelna wielkopolskie
NIP
7881069187
Telefon
E-I-A Agencja celna

Informacje

Opis działalności firmy E-I-A Agencja celna w Boruja Kościelna
W Agencji Celnej E-I-A zajmujemy się reprezentowaniem interesów naszych klientów przed organami celnymi już od 1995 roku. Nasza siedziba znajduje się w Nowym Tomyślu. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Agencji Celnej E-I-A działamy prężnie na polskim rynku już od ponad dwóch i pół dekady. Nieustannie staramy się ulepszać jakość swoich usług. Świadczymy usługi reprezentacyjne przed organami celnymi.

Oferujemy:

- sporządzanie deklaracji skróconych,
- sporządzanie deklaracji AKC-u,
- sporządzanie akcyzy od samochodów,
- tłumaczenie dokumentów,
- doradztwo celne,
- sporządzanie wniosków i odwołań,
- reprezentowanie przed urzędem celnym,
- wykonywanie procedur uproszczonych,
- odprawy poza godzinami urzędu celnego.

Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra, która jest w stanie pomóc w każdej, nawet najbardziej złożonej sytuacji. Stawiamy przede wszystkim na dobro Klienta oraz jego godne reprezentowanie przed urzędem celnym. Uważamy, że najlepszą wizytówką firmy jest wysoka jakość świadczonych przez nią usług, dlatego cały czas szkolimy się w kwestiach prawnych związanych z odprawami celnymi, aby móc dostarczać naszym Klientom najlepszą pomoc, jaką jesteśmy w stanie oferować.

Zapraszamy do współpracy.

Aktualności

transport

21.11.2023

Czy wiesz, że przewożąc ładunku na terenie różnych krajów Unii Europejskiej powinieneś mieć dokumentację i zgłoszenia nie tylko w języku polskim> jako agencja celna zajmujemy się doradztwem i obsługą transportów międzynarodowych, w tym również dokonywaniem tłumaczenia niektórych dokumentów.Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę? Ponieważ wszystkie formalności załatwisz w jednym miejscu, a do tego sami reprezentujemy klientów przed Urzędem Celnym.

doradztwo celne

06.08.2023

Bardzo zależy Ci na czasie i szukasz agencji, która wykonuje odprawy celne ładunków poza godzinami funkcjonowania urzędu celnego? Świetnie trafiłeś! Zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom swoich klientów. Ponadto nie tylko zajmiemy się odprawą, ale również zapewnimy doradztwo celne, dzięki czemu zyskasz najkorzystniejsze rozwiązania.Zapraszamy serdecznie do kontaktu z agencją celną E-I-A.

system instrastat

22.05.2023

INTRASTAT to jedno z ważniejszych zagadnień, jakie obowiązuje w przypadku obsługi celnej firm. Ale co to jest i do czego służy?Jest to system umożliwiający przyjmowanie, analizowanie i gromadzenie informacji na temat obrotów międzynarodowych towarami. System ten obowiązuje na terenie całej Unii Europejskiej. Jako agencja celna oczywiście sami przygotowujemy i wysyłamy zgłoszenia w ramach INTRASTAT.

transport międzynarodowy

09.02.2023

Jako agencja celna zajmujemy się obsługą transportu międzynarodowego towarów od ponad 25 lat. Obsługujemy eksport oraz import, a z naszych usług korzystają firmy z całego kraju. Zapewniamy również obsługę w zakresie kontroli celnej. Do naszych zadań należy głównie przygotowywanie dokumentacji i zgłaszanie transportów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń