Seb-Pol Sebastian Korbanek

Zapraszamy do współpracy.

Grzyby i runo leśne
64-335 Chrośnica 103 wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Seb-Pol Sebastian Korbanek

Informacje

Opis działalności
Nasza firma zajmuje się głównie suszeniem i mrożeniem grzybów leśnych, pieczarek i owoców. Skupujemy pieczarkę kl. PW lub C (biała, brunatna i trzon), grzyby leśne (podgrzybek, borowik, kurka, koźlarz, maślak itp), owoce (jabłka przemysłowe spady, gruszki, jagody, truskawki, śliwki węgierki, jarzębinę, orzechy włoskie itp. Sezonowo od maja do lipca szparagi.
Produkty i usługi
Zajmujemy się skupem i sprzedażą grzybów leśnych, pieczarek i owoców. Oferujemy zarówno grzyby świeżo zebrane, suszone, jak i mrożone. Zależy nam na najwyższej jakości usług oraz zadowoleniu Klienta, dlatego każdy jeden grzyb poddany zostaje dokładnej i skrupulatnej selekcji.

W naszej ofercie znajdą Państwo pieczarki białe, brunatne i trzony suszone, mrożone i świeże w plastrach, całe lub 20 mm kostce. Posiadamy także grys o rozmiarach 2-5 mm, 3-5 mm oraz 5-20 mm.

GRZYBY LEŚNE
-suszone,
*podgrzybek cały lub krojony,
*borowik cały lub krojony,
*koźlarz cały lub krojony,
*kurka,
*maślak cały lub krojony,
-mrożone
*podgrzybek cały lub kostka,
*borowik cały lub kostka,
*kurka.

W zakresie owoców posiadamy owoce zarówno suszone jak i mrożone. W sprzedaży znajdą Państwo jabłka, śliwki, gruszki, jagody i truskawki. Proponujemy również jarzębinę i czarny bez. Sezonowo od maja do lipca posiadamy szparagi.

Pakujemy według indywidualnych wskazań Klienta. Asortyment dostępny jest w kilku klasach jakości. Oferowane przez nas produkty pochodzą wyłącznie z terenu Polski. Zaopatrujemy głównie gastronomie, hurtownie, sklepy i większych producentów branży spożywczej

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń