Strubet Sp. z o.o. Sp.k.

Producent sprężonych płyt betonowych

Kostka brukowa
ul. Radosna 20, 64-316 Kuślin wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Radosna 20, 64-316 Kuślin wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Strubet produkuje sprężone płyty kanałowe w atrakcyjnej cenie. Nasze przedsiębiorstwo wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów i dostarcza im wysokiej klasy materiały budowlane. Siedziba firmy znajduje się w Kuślinie, w województwie wielkopolskim. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Strubed to firma, która początkowo zajmowała się wytwórnią materiałów budowlanych, takich jak stropy gęstożebrowe, nadproża żelbetonowe, pustaki stropowe i inne. Wiele lat intensywnej pracy i szeroka rzesza zadowolonych Klientów pozwoliła nam przeobrazić działalność i skupić się głównie na produkcji elementów sprężonych.

Płyty sprężone kanałowe, są coraz częściej wybieranym materiałem przez inwestorów. Ich główne cechy to wysoka nośność stropu, łatwy montaż, oszczędność czasu, wysoka akustyka, duża rozpiętość i redukcja kosztów. Oferujemy płyty o rozpiętości od 2,1 m do 13,5 m. W asortymencie posiadamy także płyty o wysokiej odporności ogniowej REI120. Oferujemy Państwu cięcie płyt według indywidualnych potrzeb. Zajmujemy się tworzeniem projektów zastępczych i wykonawczych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
- płyty PSK 165,
- płyty PSK 200,
- płyty PSK 265.

Płyty strunbetonowe, które dostarczamy, odznaczają się najwyższą jakością wykonania w rozsądnej cenie. Oczywiście nasza kadra służy pomocą i doradztwem.

Posiadamy nowoczesną halę produkcyjną, w której możemy zrealizować zamówienie bardzo szybko, nie oszczędzając na jakości.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Strubet w Kuślinie. Więcej informacji na temat produktów widnieje na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń