Marcin Goździcki Usługowy Zakład Budowlany

Fachowa pomoc za niewielką cenę

Dachy i usługi dekarskie
64-360 Nowa Wieś Zbąska 13 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
505 086 080
Marcin Goździcki Usługowy Zakład Budowlany

Informacje

Opis działalności
W firmie prowadzonej przez Marcina Goździckiego świadczymy usługi dekarskie oraz cieślarskie. Nasza siedziba jest zlokalizowana w Nowej Wsi Zbąskiej, a na rynku działamy od niemal 20 lat.
Produkty i usługi
Nasza firma już od wielu lat działa w branży dekarskiej, a nasze doświadczenie pozwala nam na wykonywanie coraz lepszej jakości usług. Uważamy, że najlepszą wizytówką firmy są usługi przez nią wykonywane, dlatego przy każdym zleceniu dajemy z siebie 100 procent. Nasza zakres działalności obejmuje takie usługi jak:


- renowacja dachu,
- remont dachu,
- przebudowa dachu,
- naprawa dachu,
- mycie dachu,
- montaż więźby dachowej,
- montaż blachodachówki,
- malowanie dachu,
- konstrukcja dachu.

Ponadto oferujemy także usługi docieplania dachów oraz renowacje obiektów zabytkowych. Zapewniamy pomoc przy wszystkich rodzajach dachów, w tym przy dachach prostych, dwuspadowych, naczółkowych, półszczytowych lub wielospadowych.

Nasz zespółskłada się z samych profesjonalistów, mających za sobą lata praktyki w branży. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych zadań i pomóc przy każdym zleceniu. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Oferujemy również profesjonalne doradztwo techniczne.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń