Art-Mebel Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomasz Szuba

Elementy drewniane i akcesoria pogrzebowe najlepszej jakości!

Akcesoria meblowe
ul. 3 Stycznia 21, 64-300 Nowy Tomyśl wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 075 075
Adres korespondencyjny
ul. 3 Stycznia 21, 64-300 Nowy Tomyśl wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Art-Mebel jest zlokalizowana w Nowym Tomyślu, w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się produkcją elementów drewnianych do mebli tapicerowanych oraz różnego rodzaju formatek z drewna i materiałów drewnopochodnych.
Produkty i usługi
Nasza oferta skierowana jest głównie do firm produkujących meble. Wytwarzane przez nas elementy drewniane to przede wszystkim wysoka jakość oraz niezawodność. Jesteśmy obecni na rynku już od prawie dwudziestu lat. Przez cały ten czas udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu usatysfakcjonowanych klientów, dzięki czemu, możemy zagwarantować najwyższą jakość wszystkich naszych produktów.

Nasza oferta to między innymi:

- nogi cięte do mebli
- nogi toczone do mebli
- bloczki drewniane
- stelaże do krzeseł

Dodatkowo wytwarzamy również elementy wypalane i grawerowane. Zazwyczaj są to różne symbole lub imitacje. Zajmujemy się także produkcją akcesoriów pogrzebowych. Możemy zaoferować krzyże różnego rodzaju oraz w różnych rozmiarach, a także uchwyty. Produkujemy także ramy drewniane oraz specjalne listwy.

Nasza kadra to zespół doświadczonych pracowników, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną wiedzę na temat obróbki drewna są w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem i zawsze pracują z pełnym zaangażowaniem. Możemy zapewnić Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość wszystkich zleceń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń