Biuro Rachunkowe Komputer Alina Daszkiewicz Łukasz Daszkiewicz

Ewidencja środków trwałych

Biura rachunkowe
ul. Zarzecze 13, 64-330 Opalenica wielkopolskie
Poniedziałek Zamknięte
Wtorek 09:00 - 16:00
Środa 09:00 - 16:00
Czwartek 09:00 - 16:00
Piątek 09:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Biuro Rachunkowe Komputer Alina Daszkiewicz Łukasz Daszkiewicz

Informacje

Opis działalności
Biuro Rachunkowe Komputer powstało w 1992 roku. Nasza siedziba znajduje się w Opalenicy, na terenie województwa wielkopolskiego. Właścicielami są Alina i Łukasz Daszkiewicz.
Produkty i usługi
W skład naszej oferty wchodzi:obsługa księgowo-podatkowa, prowadzenie ewidencji środków, trwałych, CIT, PIT, VAT. Poza tym zajmujemy się rozliczeniami podatkowymi, ryczałtem ewidencjonowanym.

Wykonujemy także sprawozdania dla GUS, rozliczenia roczne PIT, sporządzanie listy płac. Do zadań naszego biura należy także ewidencjonowanie rozliczeń pracowników. Prowadzimy również usługi doradcze.

Proponujemy prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, naliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych oraz rozliczania z Urzędem Skarbowym.

Ofertę kierujemy zarówno do Klientów prywatnych, jak i firm i przedsiębiorstw. Zdajemy sobie sprawę z ciągłych zmian w przepisach, dlatego cały czas śledzimy wszelkie nowinki. Wszystko po to, by świadczyć profesjonalne usługi.

Nasi Klienci obsługiwani są przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Do każdego pochodzimy w sposób indywidualny i zapewniamy kompletną opiekę księgową.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
grodziski, nowotomyski, Poznań, poznański

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń