Auta z Niemiec Komis Samochodowy

Samochody z zagranicy sprowadzane na życzenie

Samochody używane
ul. Łąkowa 2B, 64-360 Zbąszyń wielkopolskie
(7 reviews) napisz opinię
Auta z Niemiec Komis Samochodowy
ul. Łąkowa 2B, 64-360 Zbąszyń wielkopolskie
Telefon
Auta z Niemiec Komis Samochodowy

Informacje

Opis działalności firmy Auta z Niemiec Komis Samochodowy w Zbąszyń
Prowadzimy komis samochodowy w Zbąszynie, w powiecie nowotomyskim, w województwie wielkopolskim. Otworzyliśmy go z myślą o osobach szukającego legalnego i sprawdzonego źródła zagranicznych samochodów.
Produkty i usługi
Zajmujemy się importowaniem samochodów z zagranicy na indywidualne zamówienie. Pomagamy w zakupie samochodu dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta i jego możliwości finansowych. Oferujemy auta w pełni sprawne techniczne. Można znaleźć u nas samochody rodzinne, samochody do pracy, odpowiednie na krótkie lub długie trasy.

Dbamy także o to, aby dokładnie poznać historię serwisową samochodu. Aktualnie w zarejestrowanych autach mamy często możliwość sprawdzenia informacji takich jak:
- dane techniczne samochodu,
- informacja o ubezpieczeniu,
- przeprowadzone badania techniczne.

Robimy wszystko, aby wydobyć jak najwięcej informacji o samochodzie, który interesuje naszego klienta. Doskonale znamy rynek motoryzacyjny i potrafimy ocenić, jaki będzie przybliżony koszt eksploatacji wybranego samochodu oraz czy na polskim rynku są łatwo dostępne części zamienne do pojazdu tej marki.

Zajmujemy się formalnościami, pomagamy w transporcie i zapewniamy doradztwo techniczne.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do naszego komisu samochodowego.
Zasięg działania
Firma Auta z Niemiec Komis Samochodowy z lokalizacji: Zbąszyń świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, wielkopolskie, świebodziński

Opinie

(7 reviews) napisz opinię
J
Jarosław
Sprowadzili dla mnie auto z zagranicy dokładnie takie, jakie chciałem. Bardzo dobry stan techniczny. Działa bez żadnego problemu.
W
B
Wojtas Bawara
Mam auto, które importowali dla mnie z Niemiec. Jestem zadowolony. Dojeżdżam nim do pracy. Idealnie dobrane auto do moich potrzeb w niskiej cenie.
W
Wojciech
Obsługa na wysokim poziomie! Nic nie ukrywają przed Klientem, wszystkie dane, do których mają dostęp, są jawne. Koszt usługi nie jest wysoki, warto.
M
Marika
Otrzymałam od nich dużą pomoc w kwestii kupna używanego samochodu. Sprawdzili parametry kilku modeli i pomogli mi wybrać idealne autko dla mnie.
M
Mateusz
Doskonała firma, która pomogła mi w bardzo szybkim imporcie samochodu z zagranicy. Jego stan techniczny jest bardzo dobry. Cena także przystępna.
K
Karol
Polecam kontakt z tymi ludźmi, jeżeli planujecie Państwo zakup samochodu zagranicznego. Technicy zbadają dokładnie auto na miejscu i poinformują o wszystkich danych technicznych. Ogarną transport i zajmą się formalnościami. Kompleksowe usługi,
C
Cokez
Polecam tego sprzedawcę! Jest uczciwy i importuje samochody z Niemiec za bardzo przystępną cenę. W samochodzie należało zrobić kilka niewielkich poprawek, o czym dowiedziałem się na samym wstępie, więc nic nie było zatajone. Ogólny stan auta oceniam na dobry. Jeżdżę nim trzy miesiące i jestem zadowolony.