TOM-EL Usługi Elektro-Teleinformatyczne Tomasz Jankowiak

ul. Sportowa 30, 64-360 Zbąszyń wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
606 172 545
Adres korespondencyjny
ul. Sportowa 30, 64-360 Zbąszyń wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Energetyka, automatyka, informatyka, telekomunikacja, energia odnawialna, pomiary elektryczne, fotowoltaika, pompy ciepła, elektrownie wiatrowe, ogrzewanie domu podczerwienią, elektrownie solarne.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu energetyki i automatyki, informatyki i telekomunikacji, a także energii odnawialnej oraz pomiarów zarówno instalacji elektrycznych, jak i natężenia oświetlenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, co w połączeniu z szeroką wiedzą daje Państwu gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Podejmujemy się wykonania, naprawy oraz prowadzenia nadzoru nad sieciami elektrycznymi oraz zaprojektowania, naprawy oraz serwisu maszyn i urządzeń elektrycznych. Zajmujemy się także w usługami teleinformatycznymi, które obejmują zapewnianie kompleksowego serwisu komputerowego i telekomunikacyjnego oraz zakładanie sieci komputerowych, telekomunikacyjnych i oprogramowania.

W ramach energii odnawialnej wykonujemy zlecenia dotyczące:
- instalacji kolektorów słonecznych,
- instalacji pomp ciepła,
- elektrowni wiatrowych,
- fotowoltaiki,
- ogrzewanie domu podczerwienią.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy wszystkie powierzone nam zadania realizują terminowo i dokładnie. Służymy doradztwem. Zapewniamy atrakcyjne cny.

Zapraszamy do podjęcia współpracy i skorzystania z naszych usług.
Marki i specjalizacje
Kompleksowych usługi z zakresu energetyki i automatyki, informatyki i telekomunikacji, a także energii odnawialnej oraz pomiarów zarówno instalacji elektrycznych, jak i natężenia oświetlenia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Wolsztyn, Zielona Góra, Świebodzin, Nowy Tomyśl, Oborniki, Międzyrzecz, Sulęcin, Grodzisk Wlkp., Międzychód, Szamotuły

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń