Szymex-Bud Projektowanie i Montaż Konstrukcji Stalowych

Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych i ślusarstwie

ul. Sanatoryjna 19, 64-600 Kowanówko wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Szymex-Bud Projektowanie i Montaż Konstrukcji Stalowych

Informacje

Opis działalności
Firma Szymex-Bud znajduje się w Kowanówku, w powiecie obornickim, na terenie województwa wielkopolskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku. Zajmujemy się produkcją konstrukcji stalowych. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i przedsiębiorstw.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest produkcja konstrukcji stalowych. Posiadamy 6-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel Szymon Zaranek.

Wykonujemy konstrukcje stalowe, hale stalowe, hale produkcyjne, hale magazynowe, wiaty, klatki schodowe stalowe, pawilony, kontenery, garaże, a także chłodnie. Produkujemy także ogrodzenia i balustrady.

Do produkcji naszych konstrukcji i wyrobów używamy wysokiej jakości materiałów i komponentów. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Wszystkie konstrukcje stalowe wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normamii spełniają najwyższe standardy jakości.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem technicznym na każdym kroku. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Drugim profilem naszej działalności jest świadczenie usług ślusarskich. W tym zakresie proponujemy wiercenie, frezowanie, toczenie, a także produkcję bram i płotów.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta.

Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń