Szymex-Bud Projektowanie i Montaż Konstrukcji Stalowych

Stawianie hal ze stali

Konstrukcje stalowe
ul. Sanatoryjna 19, 64-600 Kowanówko wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Szymex-Bud Projektowanie i Montaż Konstrukcji Stalowych

Informacje

Opis działalności
W 2013 roku zaczęliśmy prowadzić firmę Szymex-Bud. Zlokalizowani jesteśmy w Kowanówku, na terenie województwa wielkopolskiego. Naszym właścicielem jest Szymon Zaranek.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przede wszystkim produkcją konstrukcji stalowych. Mamy duże doświadczenie, dzięki któremu zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Znamy oczekiwania naszych Klientów i umiemy je realizować.

Do naszych zadań należy między innymi wykonanie konstrukcji stalowych: hale stalowe, hale produkcyjne, hale magazynowe, wiaty. Poza tym proponujemy klatki schodowe stalowe, pawilony, kontenery, garaże, a także chłodnie. Dodatkowo zamówić można u nas ogrodzenia oraz balustrady.

W pracy korzystamy tylko z najlepszej jakości materiałów. Pomagają nam specjalnie przygotowane maszyny, dzięki którym szybko i dokładnie jesteśmy w stanie przygotować zamówienie. Trzymamy się ściślepanujących norm zapewniających bezpieczeństwo i jakość.

Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych fachowców. Mają dużą wiedzę, która regularnie uzupełniają. Chcemy być zawsze dobrze poinformowani i śledzimy wszelkie nowości na rynku.

Ponadto podejmujemy się również usług ślusarskich. Zapewniamy wiercenie, frezowanie, toczenie oraz produkcję bram i płotów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Szymex-Bud
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
E
Emil
Świetne klatki schodowe ze stali. Są mocne i dobrze wyglądają. To ważne, by były bezpieczne i fajnie, że mają wszelkie zabezpieczenia.
D
Daniel
Zamówiliśmy w tej firmie pawilon handlowy. Udało nam się wynegocjować fajną ceną. Poza tym wszystko zamontowali i przygotowali tak, by pomieszczenia nadawało się do pracy.