Express-Bud-Trans. Transport Ponadgabarytowy - Przewozy Nadgabarytowe

Transport krajowy i międzynarodowy ładunków ponadgabarytowych

Transport nadgabarytowy
ul. Czarnkowska 119, 64-600 Oborniki wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 296 39 37
Adres korespondencyjny
ul. Czarnkowska 119, 64-600 Oborniki wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Express-Bud-Trans znajduje się w Obornikach, w województwie wielkopolskim. Początki działalności firmy sięgają 1991 roku, a usługi polegają na transporcie ponadgabarytowym. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Krzysztof Stawicki.
Produkty i usługi
Transport ładunków o dużym ciężarze i dużych wymiarach to niełatwe zadanie, które trzeba powierzyć profesjonalistom. Najlepiej wybrać do tego celu firmę Express-Bud-Trans, która od początku lat 90.XX zajmuje się usługami transportowymi. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, w tym dobranie odpowiedniego zestawy ciężarowego, zorganizowanie przewozu i terminowe dotarcie na miejsce. Pojazdy prowadzą doświadczeni kierowcy z uprawnieniami, a oferta związana z przejazdami nie tylko obejmuje wybranie obsługi i ciężarówki, ale również zaplanowanie trasy przejazdu, zorganizowanie pilotażu i eskorty policyjnej oraz w razie potrzeby ekspertyz odnośnie nośności mostów i wiaduktów na trasie przejazdu. Ładunki są oczywiście ubezpieczane.

Express-Bud-Trans oferuje takie usługi transportowe jak:
-przewóz pojazdów
-przewóz konstrukcji stalowych
-przewóz konstrukcji betonowych
-przewóz konstrukcji drewnianych

Zestawami należącymi do firmy transportowane są zbiorniki, kratownice, elementy dachów oraz maszyny kolejowe, budowlane i rolnicze.

Usługi realizowane są przez cały rok, 24 godziny na dobę.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Express-Bud-Trans. Więcej znajdą Państwo na stronie internetowej albo uzyskają pod podanym numerem telefonu. W sprawie firmowych usług można też kontaktować się mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe