"Jan-Kan" Zakład Remontowo-Budowlany Jerzy Kamiński

Renowacje i remonty
ul. Kopernika 5b lok. 18, 64-600 Oborniki wielkopolskie
(9 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Telefon
694 232 871

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Renowacje i remonty. "Jan-Kan" Zakład Remontowo-Budowlany Jerzy Kamiński ma swoją siedzibę w miejscowości Oborniki w województwie wielkopolskim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 694 232 871
Jeśli chcesz nawiązać z "Jan-Kan" Zakład Remontowo-Budowlany Jerzy Kamiński kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 64-600 Oborniki ul. Kopernika 5b lok. 18,.
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników "Jan-Kan" Zakład Remontowo-Budowlany Jerzy Kamiński oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(9 opinii) napisz opinię
M
Magdalena
Najlepsza firma w branży remonotowo- budowlanej. Pan Jerzy jest osobą , która wywiązuje się z podjętych działań terminowo i rzetelnie. Kieruje się w swojej pracy pasją, świetnie doradza. 100% profesjonalizm. Polecam.
J
JoannaP
Od lat współpracuję z tą firmą i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalnie, dokładnie i terminowo. Znajomi którym ją poleciłam też są zachwyceni.
B
Beata
Polecam! Świetna robota!
T
Tomek
Przede wszystkim dokładność przy wykonywanej pracy na czym bardzo nam z żoną zależało, wszystko w terminie. Dodam też, że Pan Jerzy potrafi zaproponować nowoczesne rozwiązania i pomaga w podejmowaniu decyzji dot.wykonczenia polecam!!!!!
J
Ja1
Polecam ! Bardzo starannie wykonana praca I w uzgodnionym wcześniej terminie!
K
Kubasik
Jak najbardziej polecam. Wszystko profesjonalne i terminowo.
N
Nick
Fatalna współpraca, naprawdę nie polecam tego fachowca!!!
G
Gość
Nie polecam. Nieterminowo i arogancko. W 100% odradzam współpracę.
.
...
ammmmmmm
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.