Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Stowarzyszenie MONAR Ośrodek Leczenia Terapii i Rehabilitacyji Uzależnień w Rożnowicach w Panoramie Firm

Opis działalności

Terapia grupowa i indywidualna osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych.

Produkty i usługi

Jesteśmy ośrodkiem stowarzyszenia MONAR, działającym nieprzerwanie od 30 lat. Ośrodek usytuowany jest w lesie, nad rzeka Wełną, 40km od Poznania w kierunku na Piłę. Program realizowany w ośrodku jest oparty na modelu społeczności terapeutycznej programem długoterminowym, trwającym od 12 do 18 miesięcy. program przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, uzależnionych od środków psychoaktywnych.

Program realizowany jest przez wykwalifikowany zespół specjalistów i instruktorów terapii uzależnień, psychologów, lekarzy (internisty i psychiatry), pielęgniarki.

W ramach programu prowadzona jest dla pacjentów:

- terapia grupowa (spotkania społeczności, grupy etapowe)
- terapia indywidualna
- trening umiejętności zadaniowych i społecznych
- edukacja prozdrowotna
- do 12 miesięcy
- w wieku od 25-37 lat

W ośrodku jest wiele możliwości spędzania aktywnie czasu wolnego, a dzięki temu możliwości rozwijania swoich zainteresowań: mamy stajnię i kilka koni, które wykorzystywane są do terapii, boisko do piłki nożnej, boisko do piłki ulicznej oraz do siatkówki, a w okresie zimowym dostęp do hali sportowej. W ośrodku jest sala muzyczna, stolarnia, garaż, w przygotowaniu jest również kuźnia. korzystamy z bezpośredniego dostępu do rzeki organizując spływy kajakowe, a w okresie letnim wyjazdy na obozy terapeutyczne.

Ośrodek prowadzi terapię grupową i indywidualną osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych prowadzony jest metodą społeczności terapeutycznej. Leczenie jest długoterminowe od 12 do 18 miesięcy, leczenie obejmuje: terapię grupową, terapię indywidualną, poradnictwo dla rodzin osób leczących się, obozy terapeutyczne, hipoterapię, treningi zadaniowe (samoobsługa, uczenie umiejętności związanych z czynnościami dnia codziennego, treningi rozwijania zainteresowań i spędzania czasu wolnego – kajaki, piłka nożna, siatkówka, wspinaczka, turystyka, sala muzyczna, stolarnia).

Certyfikaty

Opinie

0/1000
Ośrodek choć zaniedbany, ma klimat domu, i jest bez dociążeń. Wiele się tam zmieniło, zupełnie inna kadra. polecam
domownik 2015-02-19
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij