Z.U.H Alum-Tech Marcin Małyszczak

Firma z wieloletnim doświadczeniem w usługach ślusarskich

Usługi spawania i zgrzewania
ul. Nowa 10, 64-610 Rogoźno wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
509 481 632
Adres korespondencyjny
ul. Nowa 10, 64-610 Rogoźno wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Alum-Tech od 1979 roku świadczy usługi ślusarskie. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Rogoźnie, w województwie wielkopolskim. Osobą zarządzającą firmą jest Marcin Małyszczak.
Produkty i usługi
Wieloletnie doświadczenie w branży i zdobyta przez ten czas wiedza i praktyka sprawiły, że jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom solidne oraz terminowe wykonanie każdego zlecenia. Zajmujemy się przede wszystkim usługami z zakresu ślusarstwa, obróbki skrawaniem oraz szeroko pojętej mechaniki maszyn. Nieustannie śledzimy dynamicznie zmieniającą się branżę oraz wprowadzamy innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie. Pracujemy na wysokiej klasy materiałach, a przed realizacją projektu, skrupulatnie omawiamy z klientem wszystkie podejmowane kroki.

Oferowane przez nas usługi to między innymi:
- mechanika maszyn,
- obróbka skrawaniem,
- szlifowanie wałków, płaszczyzn,
- dorabianie części,
- cięcie plazmą.

Działania, jakie podejmujemy, to także gięcie blach prasą krawędziową CNC, a także usługi na prasach hydraulicznych. Zajmujemy się również usługami na drążarce CNC, wykonujemy wykrojniki i stemple oraz masowe gwintowanie detali. Oferujemy spawanie konstrukcji aluminiowych, felg, korpusów maszyn, bram, ogrodzeń, kawsówki, balustrad oraz schodów, a także zbiorników aluminiowych. Naprawiamy również przyczepy aluminiowe u klienta oraz wykonujemy ostrzenie i szrankowanie pił taśmowych.

Dbamy o indywidualne podejście do każdego klienta, a także fachowe doradztwo oraz wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń