Dok - Bud Dominika Szukalska

Profesjonalne usługi budowlane!

Budowa i wykończenia pod klucz
63-421 Chynowa 136 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Adres korespondencyjny
63-421 Chynowa 136 wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Dok - Bud Dominika Szukalska to profesjonalna firma budowlana. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Chynowa na terenie województwa wielkopolskiego.
Produkty i usługi
Nasza firma budowlana specjalizuje się jednakowo w budowlach od zera, począwszy od fundamentów, murowaniu, kończąc na oddaniu budowli pod klucz oraz na pracach wykończeniowych.

Kochamy budować. Wierzymy, że każdy z naszych Klientów, a przynajmniej zdecydowana ich większość długi czas marzyła o swoim nowym domu, jest to dla nas nie lada przyjemność, mogąc pomóc w realizacji tegoż marzenia.

Wyróżnia nas szybka realizacja i dokładność. Wiemy, że chcą Państwo cieszyć się budowlą na lata, dlatego nie ma miejsca na pomyłki i niedociągnięcia, które na przestrzeni lat mogą spowodować duży uszczerbek na budowli.

Nasze prace wykończeniowe charakteryzuje otwartość na Klienta. Przed przystąpieniem do jakiejkolwiek pracy dokładnie badamy oczekiwania domatora, by efekt był dla niego maksymalnie zadowalający.

W ramach prac usprawniających wykonujemy takie usługi jak ocieplanie, tynkowanie, malowanie, podwieszanie sufitów, usługi brukarskie, prace elewacyjne i wiele innych.

Zajmujemy się również rozbudową hal oraz stropami.

Gwarantujemy najwyższą jakość oraz terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń