Paweł Szczurawski Usługi Ogólnobudowlane

Prace budowlane, remontowe i wykończeniowe

Budowa i wykończenia pod klucz
63-430 Huta 50 wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
722 297 354
Paweł Szczurawski Usługi Ogólnobudowlane

Informacje

Opis działalności
Usługi ogólnobudowlane świadczone przez firmę Pawła Szczurawskiego to rozwiązanie dla każdego inwestora! Podejmujemy się nie tylko prac budowlanych, ale również remontowych i wykończeniowych. Nasza siedziba znajduje się w Hucie na terenie województwa wielkopolskiego.
Produkty i usługi
Naszą ofertę staramy się nieustannie rozwijać. Aktualnie ogromne możliwości naszego zakładu umożliwiają podjęcie współpracy zarówno z osobami prywatnymi, jak i z przedsiębiorcami. Na Państwa prośbę wykonamy remont domu, mieszkania, biura, a także lokalu użytkowego, czy obiektu przemysłowego. Wielokrotnie zdarzało nam się tworzyć projekty budowli i realizować je od zera. Dysponujemy sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie w krótkim czasie przeprowadzić budowę domu wielorodzinnego.

Co więcej, dla Klientów korzystających z naszych usług zajmiemy się między innymi:

- stawianiem ścianek działowych,
- malowaniem ścian,
- tynkowaniem ścian,
- gipsowaniem ścian,
- montażem sufitów podwieszanych,
- montażem listew przypodłogowych,
- układaniem paneli podłogowych,
- układaniem płytek i kafelek.

Uzupełnieniem naszej oferty jest zapewnienie nadzoru budowlanego nad każdą inwestycją, a także wykonywanie robót brukarskich. Jesteśmy do Państwa dyspozycji momentalnie po otrzymaniu zgłoszenia. Gwarantujemy, że po ukończonym zleceniu zadbamy o porządek w miejscu pracy.

Więcej informacji o świadczonych przez nas usługach przedstawimy Państwu po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego biura w Hucie. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i doradzimy w sprawach związanych z remontem.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
E
Emil
Szukałem firmy, która przeprowadzi kompletny remont mojego biura. Pan Paweł sprawdził się doskonale. Pomalowali ściany, ułożyli panele podłogowe, zamontowali listwy i kilka innych prac. Polecam.
M
Marzena
Jestem pozytywnie zaskoczona! Nie spodziewałam się, że remont mieszkania przyniesie tak ładny efekt. Firma Pana Pawła sprostała każdemu wyzwaniu. Dziękuję za pomoc i fachowe doradztwo!