V-rent Odszkodowania, wypożyczalnia samochodów

Samochody zastępcze z OC sprawcy

Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
ul. Słoneczna 2, 63-400 Lewków wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
V-rent Odszkodowania, wypożyczalnia samochodów
ul. Słoneczna 2, 63-400 Lewków wielkopolskie
NIP
8943094970
Strona www
Telefon
V-rent Odszkodowania, wypożyczalnia samochodów

Informacje

Opis działalności firmy V-rent Odszkodowania, wypożyczalnia samochodów w Lewków
Spółka V-rent z Wrocławia działa w branży komunikacyjnej. Jej oferta obejmuje wynajem krótkoterminowy samochodów, auta zastępcze z OC sprawcy, pomoc w likwidacji szkód czy pomoc w dopłaty do odszkodowania.
Produkty i usługi
Spółka na rynku jest obecne od 2017 roku. Jej usługi dotyczą przede wszystkim branży samochodowej i komunikacyjnej oraz związanej z nimi obsługą szkód i ubezpieczeń.

Jednym z podstawowych profili działalności jest wynajem krótkoterminowy samochodów. Najemcy mogą wybierać pośród wielu klas i modeli, które dostępne są "od ręki". Istnieje też możliwość dostarczenie auta klientowi pod drzwi. Wynajem obejmuje województwo dolnośląskie, Opolszczyznę, województwo łódzkie i wielkopolskie.

Poszkodowanym w wypadkach i kolizjach drogowych firma proponuje natomiast najem bezgotówkowy pojazdu zastępczego, który finansowany jest z OC sprawcy.

Ponadto V-rent udziela profesjonalnej pomocy z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych, w tym uzupełnianiu niezbędnej dokumentacji i załatwianiu formalności.

Klientom proponuje też uzyskanie dopłaty do odszkodowań, w których wycena została zaniżona przez zakład ubezpieczeń. Usługa ta dotyczy zdarzeń z ostatnich 3 lat.

Uzupełnieniem oferty jest wynajem auta na ślub oraz usługi dronem - zdjęcia lotnicze, wideofilmowanie w 4K.

Więcej informacji uzyskać można w biurze spółki.
Zasięg działania
Firma V-rent Odszkodowania, wypożyczalnia samochodów z lokalizacji: Lewków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, łódzkie, opolskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń