Grupa Burkietowicz sp.j.

Drewno konstrukcyjne najlepszej jakości.

Tartaki
ul. Kaliska 47, 63-430 Odolanów wielkopolskie
(6 opinii) napisz opinię
Grupa Burkietowicz sp.j.

Informacje

Opis działalności
Grupa Burkietowicz to profesjonalna i rzetelna firma, dla której obróbka drewna to pasja i podłoże sukcesu. Oferujemy sprzedaż drewna budowlanego najwyższej jakości. Gwarantujemy przejrzyste warunki współpracy i atrakcyjne ceny.
Produkty i usługi
Zajmujemy się profesjonalną obsługą inwestycji w zakresie konstrukcji drewnianych. Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała w 1896 roku i przez lata funkcjonowała jako stolarnia. Z biegiem czasu i rozwojem działalności przedsiębiorstwo przeistoczyło się w tartak, obecny lider w produkcji prefabrykowanych konstrukcji z litego drewna w kraju.

Od początku działalności wierzymy, że jakość produktu to klucz do sukcesu i jest to podstawowym założeniem naszej firmy. Nasz biznes opiera się również na zaufaniu i elastyczności, dlatego realizujemy nawet najtrudniejsze zlecenia. Wiele z naszych produktów przygotowywane są według indywidualnych potrzeb. To dzięki ciężkiej pracy i wieloletniemu doświadczeniu zdobyliśmy zaufanie setek zadowolonych klientów.

Oferujemy między innymi tarcice, sosnową deskę podłogową i drewno budowlane.

W ofercie znajduje się również:

• więźba dachowa,
• drewno konstrukcyjne,
• drewno cięte,
• łaty,
• deska szalunkowa,
• fryza bukowa,
• bale drewniane,
• deski elewacyjne,
• drewno budowlane,
• trociny.

Wykonujemy projekty dachów i konstrukcji drewnianych. W późniejszym etapie zapewniamy ich produkcję i montaż. Dysponujemy własnym transportem. Dzięki temu istnieje możliwość dostarczenia gotowego produktu na wskazane wcześniej miejsce.

Z naszych usług korzystają zarówno osoby indywidualne, jak i firmy i przedsiębiorstwa. Przygotowujemy konstrukcje drewniane również dla rolnictwa. Produkcja i sprzedaż drewna budowlanego pozwoliła nam na zdobycie pozycji lidera w branży drewnianej.

Nasze konstrukcje dachowe zdobyły ogólnopolskie uznanie w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.

Zachęcamy do współpracy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, łódzkie, wielkopolskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
H
Helena
Pierwszorzędnie skonstruowane budynki gospodarcze. Jestem bardzo zadowolony i cieszę się, że natrafiłem na specjalistów.
R
Rfimi77
Dobrze wykonane usługi projektowania i kładzenia dachu na halę. Wysoka wytrzymałość całości, na czym mi najbardziej zależało. Polecam.
I
Igor
Fachowcy od drewna, nie trzeba być specjalistą, żeby poznać najwyższej jakości wykonanie. Oby tak dalej, ja firmę chętnie polecam.
R
Renata
Bardzo porządnie wykonana obora, jestem zadowolona, dobrze zainwestowane pieniądze. Polecam firmę.
M
Maciek
Wiązary okazały się świetnym rozwiązaniem, a firma je profesjonalnie zaprojektowała i wykonała. Pełen podziw za umiejętności, po prostu specjaliści w każdym tego słowa znaczeniu.
M
Migluk
Polecam, sto procent umiejętności i profesjonalizmu przy wykonaniu dachu z drewna. A do firmy przekonałem się po pierwszym zleceniu, jaki im powierzyłem budowę więźby. Fachowcy pełną gębą.