Usługowy Zakład Murarski Andrzej Kasprzak

Budowa i wykończenia pod klucz
63-410 Ostrów Wielkopolski 1 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
(62) 733 80 77
Adres korespondencyjny
63-410 Ostrów Wielkopolski 1 wielkopolskie

Informacje

Budowa i wykończenia pod klucz to branża, w której Usługowy Zakład Murarski Andrzej Kasprzak prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Ostrów Wielkopolski w województwie wielkopolskim.
Pracownicy Usługowy Zakład Murarski Andrzej Kasprzak udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: andrzejkasprzak7@wp.pl lub telefon: (62) 733 80 77
Firma świadczy działalność pod adresem 63-410 Ostrów Wielkopolski 1. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Usługowy Zakład Murarski Andrzej Kasprzak: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Usługowy Zakład Murarski Andrzej Kasprzak.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.