Paweł Krzak Firma Brokerska

Pomogę w wyborze ubezpieczenia dla Twojej firmy

Ubezpieczenia
ul. Bema 105, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Paweł Krzak Firma Brokerska

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Paweł Krzak i jestem brokerem ubezpieczeniowym. Firma Brokerska, którą prowadzę funkcjonuje od 1995 roku i znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży oraz wiedzę zgromadzoną w czasie szkoleń i pracy w zawodzie. Zapraszam.
Produkty i usługi
Jeżeli prowadzą Państwo firmę, to z pewnością wiecie, że jest bardzo wiele czynników, które wpływają na zagrożenia wynikające z posiadania własnej firmy. Prowadzenie biznesu wiąże się bowiem z wieloma sytuacjami kryzysowymi wynikającymi ze zmian gospodarczych, czy nieprzewidzianych wypadków. Agencje ubezpieczeniowe i towarzystwa często oferują polisy dla firm, które tak naprawdę nie chronią skutecznie Klienta. Broker ubezpieczeniowy to osoba, która oferuje doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczeń, ale pracuje dla żadnej agencji i zawsze działa w interesie Klienta.

Oferuję Państwu pomoc, która będzie polegała na wspólnej analizie wszystkich możliwych zagrożeń związanych z prowadzeniem firmy w danej branży. Charakter działalności jest bardzo ważny, bowiem zupełnie inne zagrożenia wiążą się z prowadzeniem salonu fryzjerskiego, czy sklepu, a inne z prowadzeniem firmy budowlanej lub remontowej.

Posiadam odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zawodu. Ukończyłem dwuletnie podyplomowe studia w dziedzinie ubezpieczeń gospodarczych w Katedrze Ubezpieczeń Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W 1998 roku w Warszawie zdałem egzamin uprawniający mnie do wykonywania zawodu brokera.

Wśród ubezpieczeń dla firm możecie Państwo znaleźć:
- ubezpieczenie maszyn i urządzeń,
- ubezpieczenie OC,
- ubezpieczenie floty pojazdów,
- ubezpieczenie dla pracowników,
- ubezpieczenie majątku.

Zapraszam do kontaktu z Firmą Brokerską z Ostrowa Wielkopolskiego oraz na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń